kiedy wyjazd

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
forumowicz

kiedy wyjazd

Post autor: forumowicz »

Czekam już 27 miesięcy na wyjazd do sanatorium tj. od 30.08.2015 . Miało 22 mies od złożenia wniosku ale nadal nie mam skierowania. W moim małopolskim oddziale poinformowano mnie iż obecnie czeka się ok 30 miesięcy. Mam pytanie czy ktoś jeszcze oczekuje tak długo? Moja kolejka od jakiegoś czasu powiększa się zamiast maleć . Czy wiecie dlaczego?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

kiedy wyjazd z Małej Polski

Post autor: jacky6 »

Są takie dwa regiony gdzie czeka się grubo ponad 40 miesięcy - znajdziesz je w postach na tym forum - cierpliwej lektury...
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: kiedy wyjazd

Post autor: Wienia »

Goja54 :kwiat:
Nie martw się nie tylko Ty tyle czekasz, jestem też z małopolskiego i sprawdzam skierowanie siostry z 3 VIII 2015 i nadal bez przydziału.Wcześniej miała numer 883 a teraz poszybował do góry 925 :o
Ludzie zwracają skierowania i dlatego numery pną się do góry :shock:
Nowych kontraktów jeszcz nie ma,ale w grudniu na pewno to się zmieni.
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: kiedy wyjazd

Post autor: forumowicz »

Dzięki za pocieszenie ! Z drugiej strony może to i dobrze, bo gdyby dalej szło tak powoli to może byłby lepszy termin np kwiecień lub maj ? Może nawet czerwiec. Byleby nie na święta albo w zimny , mroźny styczeń. Miałabym problem z bagażem gdyż dźwigać nie mogę a po śniegu ciągnąć walizę trochę trudno. Nie mam samochodu i będę korzystać z komunikacji publicznej . Dzięki za odpowiedź, i pozdrawiam Was życząc zdrowia i cierpliwości w oczekiwaniu .
forumowicz

Re: kiedy wyjazd

Post autor: forumowicz »

:kwiat:
ODPOWIEDZ