Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Taki kwiatek na obecną chwilę-1559.Dwa dni ostro pracują,oby tendencja zwyżkowa nie wygasła w następnym miesiącu,to będzie OK. :)
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: senta28 »

Mam i ja coś rano numer ok 324 a dziś skierowanie Busko zdrój Włókniarz, od 20 lipca ktoś coś bo ja tam pierwszy raz?
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Moja znajoma tam jeździ cały czas,prawdopodobnie jest super.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Chciałabym powiedzieć gratuluje Senta ale Ty nie chciałaś w wakacje ......:( . Inni Busko w lipcu ... skakaliby z radości. Ja w Busku się nie zakochałam choć na turnusie było dobrze :) . U mnie dziś 2281 i Pani z NFZ powiedziała, że właśnie rozpatrują skierowania złożone w listopadzie z wyjazdem lipiec/sierpień a więc najprawdopodobniej pojadę we wrześniu - dobrze, tak bym chciała :) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Zosia pisze: 28 maja 2018 11:09 Chciałabym powiedzieć gratuluje Senta ale Ty nie chciałaś w wakacje ......:( . Inni Busko w lipcu ... skakaliby z radości. Ja w Busku się nie zakochałam choć na turnusie było dobrze :) . U mnie dziś 2281 i Pani z NFZ powiedziała, że właśnie rozpatrują skierowania złożone w listopadzie z wyjazdem lipiec/sierpień a więc najprawdopodobniej pojadę we wrześniu - dobrze, tak bym chciała :) Pozdrawiam :kwiat:
Zosiu kiedy składałaś "papiery" do NFZ w jakim miesiącu ? Na dziś u mnie numerek 1387 i jak na razie stoi w miejscu.Papiery składałem pierwszej dekadzieXII-.12.2016r. (reumatologia)Tak jak to idzie to ja się chyba załapie dopiero na wrzesień :(
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: senta28 »

Tak nie chciałam na wakacje, będę musiała 2-3 dni później jechać, samo życie dobrze , że Busko mam nadzieję, że będzie dobrze...Pozdrawiam oczekujących...
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Tygrysie ja chyba składałam coś z 10 dni po Tobie dokładnie 21 grudnia. Myślę, że załapiesz się jeszcze na sierpień no sierpień/wrzesień a ja na wrzesień :) a gdzie chciałbyś morze czy góry ? Wiadomo będzie co dadzą ale chcieć można ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Obserwując swoją kolejkę "idzie" ona równo. Od początku maja spadło już 1.146 numerków a więc poziom uważam za zachowany :) Rozumiem Tygrysie, że Ci się już teraz dłuży :lol:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Zosia pisze: 28 maja 2018 18:06 Tygrysie ja chyba składałam coś z 10 dni po Tobie dokładnie 21 grudnia. Myślę, że załapiesz się jeszcze na sierpień no sierpień/wrzesień a ja na wrzesień :) a gdzie chciałbyś morze czy góry ? Wiadomo będzie co dadzą ale chcieć można ;)
Zosiu mam wpisane góry jak zresztą zawsze,a tym razem konkretnie Krynica Zdrój bo wiecznie krążę wokół z nfz-tu(Krynicę odwiedzam tylko prywatnie,ewentualnie jak jestem w pobliżu) ,a jeszcze nigdy tam nie dostałem przydziału.Wiem ,że dadzą co chcą,ale może ktoś zwróci na to uwagę.Raz dostałem skierowanie w teren podgórski (jakaś wioska 2 sanatoria i punkt unasienniania zwierząt,nic więcej tam nie było),to najzwyczajniej w świecie odmówiłem argumentując to tym,że teren podgórski nie jest równoznaczny z górami i tam źle będę się czół (ciśnienie itp.) i wtedy z wielkim "halo" ale dostałe Szczawnicę.Po za tym w kółko dostaję Muszynę i Iwonicz.Muszynę jeszcze zniosę,ale Iwonicz,ile można?Jak by tylko tam były góry!W sumie nie dłuży mi się,tylko chciałbym najbardziej dostać przydział na przełomie lipca-sierpnia.Wrzesień całkowicie odpada,a niestety miesza troszeczkę weryfikacja około 10 czerwca-tym bardziej,że lekarz rodziny który wystawił skierowanie już nie pracuje w mojej przychodni.Pewnie potrwa to z dwa tygodnie i też opóźni przydział.Mogli by już dać to skierowanie i byłoby po problemie :)
Numer na dziś 1331
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Życzę Krynicę jak najszybciej :)
ODPOWIEDZ