Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

No mnie uszczęśliwili przy-nr.543.Rzeczywiście "badają" Twoją Zosiu ,cierpliwość.Jeszcze jak jakimś cudem dadzą skierowanie bez weryfikacji,to "czort" z tym.Gorzej jak Cię "przećwiczą" i odeślą "papiery" do przychodni :( .Kibicuję Ci Zosiu,bo niedawno sam byłem w podobnej sytuacji i też po cichutku liczyłem,że może zanim mnie zweryfikują dadzą skierowanie.Dobrze,że przypilnowałem sprawy i poszło to u mnie tak jak poszło.Pozdrawiam i życzę cierpliwości Tobie w oczekiwaniu na skierowanie i sobie ;) , bo już też czekam z niecierpliwością na wyjazd.
irenkam15
Posty: 3
Na forum od: 02 lip 2018 20:40
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: irenkam15 »

Witam. Mam właśnie skierowanie do Bursztyna w Dąbki Bobolin w okresie 16.09.-7.10.2018 Jakie tam są warunki mieszkaniowe. Proszę więcej informacji o tym sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Co tu tak cicho ?
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Kolejka znowu się wlecze z takim tempem to mnie styczeń :cry: załapie na teraz mam 3673 km.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Och, u mnie weryfikacja przy nr 383 i właściwie mogłam się tego spodziewać , choć po cichutku ..... , ale jak pech to pech , odesłane dokumenty zaginęły :shock: tak zaginęły :o , z NFZ wyszły do lekarza nie dotarły , ale ...dziś odnalazłam : były w szufladzie na oddziale szpitalnym zamiast w przychodni. Trochę nerwów , wiele telefonów, kilka osób zaangażowanych (ustaliłam nr przesyłki , daty i podpisy odbiorów itd..) to kosztowało ale dziś zaniosłam do NFZ ale gdybym tego nie dopilnowała, nie znalazła to nie wiadomo kiedy, ktoś zainteresował by się tą kopertą leżącą w szufladzie już 5 dni. . Straciłam tylko nadzieję na wrzesień więc od poniedziałku biorę trochę urlopu na wypoczynek może już te deszcze przejdą. Dziękuję Tygrysie za kibicowanie :) ja życzę Ci super pobytu w Krynicy ale tam zawsze jest extra ;) Dawniej często tam bywałam ,teraz tylko prywatnie bo NFZ już mnie tam nie wysyła -inne schorzenie :) Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Zosiu jutro dostaniesz skierowanie na sierpień-wrzesień do Krynicy ;) .Zobaczysz będzie ok 👌 .
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Podlaski NFZ

Post autor: MoniaWawa »

irenkam15 pisze: 11 lip 2018 21:37 Witam. Mam właśnie skierowanie do Bursztyna w Dąbki Bobolin w okresie 16.09.-7.10.2018 Jakie tam są warunki mieszkaniowe. Proszę więcej informacji o tym sanatorium.
Witam ,
pod adresem : Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki) opisałam swoje opinie z tego roku . może się przydadzą . :D
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Jakaś masakra,przez 2tygodnie ubyło tylko 328 osób.Jakoś czarno ja to widzę,aby udało się w tym roku :(
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Właśnie na stronie NFZ pojawiła się informacja, że wydłużył się okres oczekiwania do 21 miesięcy a grudzień realizowany będzie wrzesień/październik :(
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Przykre to trochę :( ,ale wierzę Zosiu,że lada chwila,lada moment dostaniesz skierowanie.Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ