Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Wiadomo do Warszawy potem pendolino do Krakowa i z Krakowa do Szczawnicy . Połączenie dobre ,cała podróż ok 8-9 godz. bo wiadomo trochę poczekać trzeba tu, trochę tam.
MilenaO05
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 16 lis 2016 17:52
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podlaski NFZ

Post autor: MilenaO05 »

Witam Zosiu. Gratuluję szczęśliwie i łaskawie zakończonej " współpracy " z NFZ-tem. Termin chyba wymarzony, a i Szczawnica piękna ( choć nie byłam ).
Kiedyś rozmawiałyśmy na NS i stąd ośmielam się zapytać o radę. Szukam miejsca na 2-tygodniowy pobyt kuracyjny na przyszły rok. Jeśli możesz podzielić
się swoim doświadczeniem, będę wdzięczna. Pozdrawiam cieplutko. Podlasianka.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

woytek pisze: 31 lip 2018 17:17 Lipiec rzegnam na 3321 km. do stacji przeznaczenia. ;)
coś tory w remoncie :x , pociąg pokonał w sierpniu zaledwie 87 km :cry:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Witaj Milenko :kwiat: Tak w końcu mam i za niedługo w drogę :) . Pytasz o dobre jak rozumiem turnusy 2 tyg. też zawsze takich szukam :) Mój najlepszy jak pisałam był w Zakopanem , dobry też w Lądku . Reszta ta takie krótsze pobyty sanatoryjne jedne lepsze drugie gorsze jak to w sanatorium jedzie się prywatnie to warunki zawsze są dobre a miejscowość też sami wybieramy. Ja w tym roku bardzo chciałam pojechać na taki pobyt do Kudowy hotel Adam&Spa ale turnus rehab. tylko jeden od 14 października więc już nie pojadę . Kudowę znam ale w tym hotelu nie byłam a program turnusu i warunki zachęcające. W następnym roku sanatorium nie będzie więc może na wiosnę go zaliczę...... a na jesienny pobyt (bądź odwrotnie, wiosenny) pojadę z pewnością nad morze Kołobrzeg-Kormoran. Piszę o moich planach ale o tym jak tam jest dopiero się przekonam. No chyba, że koleżanki z forum będą jechały do Zakopanego wówczas....... zawsze można zrobić korektę planów :lol: Nic konkretniejszego na razie nie mogę Ci polecić . Lubiłam bywać w Szczawnie , w Kołobrzegu czy wcześniej w Krynicy. Szczawnicę też już poznałam ale były to pobyty w budynkach sanatoryjnych a te znasz (jak widzę po ilości pobytów)dość dobrze :) a może te same miejsca ? Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
MilenaO05
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 16 lis 2016 17:52
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podlaski NFZ

Post autor: MilenaO05 »

Witam Zosiu i bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedż. Zainspirowałaś mnie Zakopanem ( który ośrodek polecasz ? ) i Kołobrzegiem - dawno tam
nie byłam. Tylko przerażają mnie trudy podróży - nie jeżdżę samochodem. W ubiegłym roku, we wrześniu, właśnie ze względu na dobry dojazd z
Białegostoku, byłam w Ciechocinku - sanat. Sanvit - kameralny, w centrum, dobre zabiegi. Ale chciałabym, przy okazji kuracji, poznać inne piękne
miejsca i stąd już zastanawiam się nad tematem. Chciałabym z Tobą dłużej porozmawiać, bo masz wiedzę i chyba podobne spojrzenie na temat.
Na razie musisz więc ogarnąć wyjazd. Życzę jak najlepszego wypoczynku, bo to 3 tygodnie TYLKO DLA CIEBIE.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Ja byłam w Hyrnem ale osoba dzięki której jest tak fajnie i biuro Poltur,z którego byłam mają teraz umowę z Sośnicą a więc Sośnicę. Niestety też nie jeżdżę samochodem :( ale dla chcącego... :) Jest pendolino a do niektórych miejsc samolot :lol: Pozdrawiam :kwiat: Na PW wyślę Ci nr telefonu, gdybyś kiedy chciała porozmawiać-proszę , będzie mi miło :)
MilenaO05
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 16 lis 2016 17:52
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podlaski NFZ

Post autor: MilenaO05 »

Dziękuję Zosiu za wiadomość. Pozwolę sobie zadzwonić jutro wieczorkiem, bo dziś mam wnusię. Do uzłyszenia
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

A za piękne życzenia oczywiście dziękuję, ale ze mnie gapa :) :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Podlaski NFZ

Post autor: wiktor64 »

MilenaO05 pisze: 08 sie 2018 12:58 Witam Zosiu i bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedż. Zainspirowałaś mnie Zakopanem ( który ośrodek polecasz ? ) i Kołobrzegiem - dawno tam
nie byłam. Tylko przerażają mnie trudy podróży - nie jeżdżę samochodem. W ubiegłym roku, we wrześniu, właśnie ze względu na dobry dojazd z
Białegostoku, byłam w Ciechocinku - sanat. Sanvit - kameralny, w centrum, dobre zabiegi. Ale chciałabym, przy okazji kuracji, poznać inne piękne
miejsca i stąd już zastanawiam się nad tematem. Chciałabym z Tobą dłużej porozmawiać, bo masz wiedzę i chyba podobne spojrzenie na temat.
Na razie musisz więc ogarnąć wyjazd. Życzę jak najlepszego wypoczynku, bo to 3 tygodnie TYLKO DLA CIEBIE.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
Proponuje ci Kołobrzeg Posejdon :) :)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

3992 no żesz urwa mać
ODPOWIEDZ