Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

U mnie będzie pewnie taka sama sytuacja dziś 1189 a w następnym tygodniu 21 mija 18 miesięcy . W ostatnim tygodniu spadło ponad 400 ale i tak z tydzień chyba zabraknie .
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Tak więc widać jak te nr. idą podczas weryfikacji niby zgodnie z kolejką.U mnie spadło przez cały tydzień poza przeglądarką (weryfikacja -podlaskie-reumatologia)-dokładnie na zamknięcie o godz.16 piątek od zeszłego piątku 193 nr.,a u Ciebie Zosiu 400 .Ktoś tam gdzieś pisał o teoriach spiskowych w którymś temacie jak ktoś starał się uzmysłowić,że idą te numerki każdemu trochę inaczej według widzimi się nfz.,a jednak tak jest ,niestety !Nie chodzi mi już o te 200 nr.,bo pewnie w przyszłym tygodniu i tak dostanę przydział i szczęśliwy jestem ,że już jest po tej bezsensownej weryfikacji,ale fakt jest faktem,że po weryfikacji wrzucają nas tam gdzie im się tylko rzewnie podoba,oby trochę niżej.Według wszystkich gwiazd na niebie i obliczeń powinienem mieć nr. około 400,a nawet trochę poniżej,a nie ponad 600.Nawet po przejrzeniu tego tematu i tylko spojrzeniu na zapisane cyfry z ostatnich 2 miesięcy widać wyraźnie jak to każdemu idzie jak chce.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Niestety 2 dzień z rzędu prawie stoją numerki w miejscu,kilka spadnie,kilka wzrośnie i tak za dwa dni ubyło zaledwie 23 nr.Porażka!Cały czas oscyluję w pobliżu 600-setnego nr.Jesień wita :(
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

No niestety i u mnie nie wiele ,dziś tylko 16 wczoraj trochę więcej -68 . Ogólnie 1105 i od czwartku czekać będę na weryfikację , aby szybko. Na stronie NFZ piszą, że grudzień przydzielają na sierpień/wrzesień.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Mój nr.543, za cały ten tydzień ubyło tylko równo-70 nr.Dzisiaj licznik stoi w miejscu jak zaklęty!
"Jaka tu cisza na,na,na",nic się nie dzieje .... .... ...!"
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Nie ma to jak z rana ponarzekać :) .
Nie zszedł dziś żaden numerek,ale za to po kilku minutach od napisania poprzedniego posta i wysłaniu godzinkę wcześniej maila do NFZ z chęcią wyjazdu ze zwrotów,taka nowina,jest normalny przydził:
Zakład lecznictwa uzdrowiskowego: ODDZIAŁ SANATORYJNY
Adres: KRYNICA-ZDRÓJ, UL. ŚWIDZIŃSKIEGO 4
Termin leczenia: 2018-08-13 - 2018-09-03 (liczba dni: 21)
Wszystko jest tak jak oczekiwałem,Krynica,Wojskowy Szpital-(czyli i miejsce)termin ostatecznie też prawie taki jak sobie wymarzyłem.
Wszystkim życzę cierpliwości w oczekiwaniu,a ja przenoszę się na walizki :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Gratuluję ! Miejscowość , ośrodek no i termin wszystko jak chciałeś -super . Po prostu szczęściarz , chyba i ja zacznę narzekać :lol: Miłego wypoczynku :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Zosiu załatwiaj szybko weryfikację i też trochę ponarzekaj w NFZ to może jeszcze i Tobie trafi się ten sam termin i miejsce ;) .
ps. Autentycznie wczoraj od rana szły maile do nfz z prośbą o termin na przełomie lipiec-sierpień na wszystkie możliwe adresy które znalazłem w sieci.Po południu od 15 tel. z pytaniem o zwrot.Dzisiaj natomiast poszedł mail własnie z wyrażeniem chęci wyjazdu ze zwrotów w obojętnie jakim,aby jak najszybszym terminem.Tak jak wcześniej pisałem w przychodni też dręczyłem trochę pielęgniarki żeby cały czas mieć przegląd w sytuacji i jak najszybciej odwieźć osobiście skierowanie po weryfikacji (pewnie jeszcze nie byłbym zweryfikowany).Przy okazji gdy odwiozłem skierowanie to też grzecznie trochę pytań itp.
Zresztą co tu będę dużo pisał trzeba być asertywnym i walczyć o swoje,oczywiście jak nam zależy.Nikt za nas tego nie zrobi.Pozdrawiam
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

I słusznie , mnie bardziej pasuje wrzesień (urlop) więc siedzę jeszcze cichutko, choć skierowanie straciło już ważność a weryfikacji jeszcze nie widać może jutro , też będę pilnować :) dziś nr 945. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

woytek pisze: 31 maja 2018 19:41
woytek pisze: 30 kwie 2018 16:25 6789 z takim potworkiem ;) wkraczam w nowy miesiąc
Czerwiec rozpoczynam na 5455km. Ładny skok w maju :)
szybka jazda w czerwcu była ;) pozostaje jeszcze 4025 km.
ODPOWIEDZ