Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: senta28 »

Lato nauczycielom pewnie ale i komercja teraz większa wszak wiosnę mamy i pewnie dlatego tak wolno schodzi u mnie też wolno liczyłam na maj a tu nic z tego widać...
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

No dzisiaj trochę ruszyli z kopyta od rana zeszło 101 nr."cuda na kiju" jak na Podlasie."Senta28" -myślę,że w okolicach 20 maja dostaniesz potwierdzone skierowanie na koniec czerwca,ewentualnie początek lipca.Mnie w najlepszym razie czeka sierpień,a w najgorszym przełom sierpnia z wrześniem-wrzesień .Numer w kolejce:2642 (reumatologia)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

kolejny tysiąc rozmieniony 6958km zostało
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: senta28 »

Ja nie chcę na wakacje, nie mogę. Pisałam w tej kwestii podanie już kilka miesięcy temu. Dostałam odpowiedź, że przydział według kolejki. Mi pasowałby najbardziej maj lub wrzesień. Pozdrawiam oczekujących o nie tylko dziś numer 1314
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

senta28 pisze: 26 kwie 2018 06:32 Ja nie chcę na wakacje, nie mogę. Pisałam w tej kwestii podanie już kilka miesięcy temu. Dostałam odpowiedź, że przydział według kolejki. Mi pasowałby najbardziej maj lub wrzesień. Pozdrawiam oczekujących o nie tylko dziś numer 1314
Tak z numerków niestety wychodzi.Pisz szybko podanie "ze zwrotów"i osobiście zanieś to być może coś na maj dostaniesz z obecnym swoim nr.,bo przez tel. to rozmowa grzeczna ale na zbycie interesanta.Tylko osobista wizyta w NFZ.Zawsze tak robiłem jak już minęło 18 miesięcy od poprzedniego pobytu(bo chciałem uniknąć weryfikacji) i sprawdzone,działa.Gdy chciałem załatwić zwroty przez tel. to wiecznie było "no na tę chwilę nic nie mamy".W normalnym trybie na MAJ już nie masz szans,a numerki skończą się w Twoim przypadku najpóźniej za miesiąc .
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: senta28 »

Jakoś zraziłam się by pisać podanie znów prosić. Nie nie mam siły. Poczekam może akurat dadzą sierpień /wrzesień.. Znieczulica wszędzie to przykre.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Bogutka5 »

senta28 pisze: 24 kwie 2018 14:29 Lato nauczycielom pewnie ale i komercja teraz większa wszak wiosnę mamy i pewnie dlatego tak wolno schodzi u mnie też wolno liczyłam na maj a tu nic z tego widać...
Koleżanka nauczycielka dostała skierowanie na kwiecień - pisała prosbe o zmianę na wakacje bo kwiecień to egzaminy gimnazjalne a ona w nie zaangażowana. NFZ zmienił jej na październik. I kto ma w tym interes aby ona w październiku jechała.
Bogutka
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaski NFZ

Post autor: senta28 »

To wszystko jest uwłaczające ludzkiej godności, mało kto myśli o drugim człowieku...
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

W tym miesiącu spadek o 1197 a więc nie jest źle. Z numerem 3386 plasuję się za tygrysem. Myślę, że przełom sierpień/wrzesień bądź wrzesień będzie
mój wyjazd. Pozdrawiam :)
hanka13465
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 08 paź 2012 10:43

Re: Podlaski NFZ

Post autor: hanka13465 »

Witam . Miesiąc kończę z nr 7298 to wątpię czy w tym roku się załapię na wyjazd :cry: .Pozdrawiam oczekujących i życzę udanej kuracji wyjeżdżającym :)
ODPOWIEDZ