Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Ja po prostu chciałam już podzielić się jakąś konkretną wiadomością. Niestety NADAL CZEKAM . W ostatnim całym tygodniu zeszło tylko 20 numerków, chociaż Pani z funduszu wczoraj (już nie wytrzymałam i zadzwoniłam ) powiedziała mi , że "te numery to nic nie znaczą" ważny jest dzień złożenia i że cały czas przydzielają jeszcze grudzień na wrzesień. W każdym razie bardzo się to wlecze ja myślę, że ktoś jest na urlopie i tylko załatwiają jakieś pojedyncze zwroty. Wczoraj przez cały dzień 2 numerki dziś 8 a tak w ogóle to 138 na koniec dnia. Tyle u mnie pozdrawiam, szczególne Ciebie tygrysie :) Myślę , że następny tydzień w końcu da mi odpowiedź.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Zosiu,pozdrawiam i w dalszym ciągu trzymam kciuki. :kwiat: "Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło." Głowa do góry. :)
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Lipiec rzegnam na 3321 km. do stacji przeznaczenia. ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

UF! W końcu i ja się doczekałam :D Przy nr ok 131 od tygodnia od 2.09 do 23.09 Szczawnica. Najbardziej cieszę się z terminu ale Szczawnica też jest piękna :) Pozdrawiam i dziękuję za "kciuki" pomogły i...przenoszę się na walizki :)
Awatar użytkownika
kremewa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 12 lip 2013 20:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Podlaski NFZ

Post autor: kremewa »

Zosiu, gratulacje. A swoja droga jaka to ulga, gdy już wiadomo, gdzie jedziemy.
Fajnie, ze jesteś zadowolona z przydziału.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

Zosia pisze: 03 sie 2018 17:46 UF! W końcu i ja się doczekałam :D Przy nr ok 131 od tygodnia od 2.09 do 23.09 Szczawnica. Najbardziej cieszę się z terminu ale Szczawnica też jest piękna :) Pozdrawiam i dziękuję za "kciuki" pomogły i...przenoszę się na walizki :)
super przydział, fajne sanatorium i kafejka spoko
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

:)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Zosiu gratuluję przydziału.Szczawnica jest urokliwa.Byłem 3 lata temu w "Dzwonkówce".Wycieczki ciekawe z "Szewczyk Trawel".Po za tym najlepsze według mnie "balety" w Budowlanych.W "Hutniku" takie sobie.Willa "Marta" -przereklamowana.Obok w SPA będziesz miała fajny basen i sauny.W sumie centrum i serce Szczawnicy.Sanatorium kameralne nie za małe i nie za duże.Dunajec,cała okolica,nabrzeże i "Palenica" wraz z wyciągiem na górę,a tam (kwaśnica) ;) rekompensują w zupełności "wielkość" uzdrowiska.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku i odpoczynku. :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Dziękuję Kremewo i Tobie Tygrysie za życzonka i wzajemnie jeszcze raz życzę super pobytu w Krynicy :) Szczawnicę trochę znam byłam tam kilka lat temu ale chętnie odwiedzę polecane miejsca :lol: Myślę, że tym razem chyba po powrocie gdzieś już w październiku trzeba będzie złożyć kolejny wniosek bo to coraz dłużej się czeka. Pozdrawiam wszystkich :serce:
forumowicz

Re: Podlaski NFZ

Post autor: forumowicz »

z jednego końca Polski jedziesz w drugi - byłem w Szczawnicy tylko kilka dni - moze i mnie tam wyślą :?: :x czym jedziesz :?:
ODPOWIEDZ