Nałęczów z Poniatowej

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 276
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Nałęczów z Poniatowej

Post autor: tomaszsanat »

witam wszystkich co mnie wspierają z tym nałeczowem oddałem skierowanie w piątek,, oczywiście chcieli podanie , umotywowne dlaczego powiedziałem ze nic nie będę pisał wysłali do kierowniczki, poszedłem oczywśicie nic nie wskórałem więc znowu do 10ątki powiedział kierowniczka kazała zostawić,costam odnotowała pani za biurka i na tym sie skonczyło ,pozostaje teraz czekac na rozwój wypadkow i mieć nadzieję na zmianę .Wydaje mi się że może uratuje mnie to że jest dużo czasu do maja i może cos ugram .Napiszę jak coś sie zmieni .Pozdrawiam
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nałęczów z Poniatowej

Post autor: Tadek7775 »

tomaszsanat pisze: 18 mar 2018 15:28 ... oddałem skierowanie w piątek,, oczywiście chcieli podanie , umotywowne dlaczego powiedziałem ze nic nie będę pisał wysłali do kierowniczki, poszedłem oczywśicie nic nie wskórałem ...
No i właśnie trzeba było coś napisać. A tak prawdopodobnie potraktują jako zwrot skierowania i w wyszukiwarce w bieżącym statusie skierowania pojawi się informacja: ŚWIADCZENIOBIORCA ZREZYGNOWAŁ Z LECZENIA. Można jeszcze mieć nadzieję a ta podobno umiera ostatnia.
To co mogę poradzić to jednak napisać i umotywować. Pojechać z samego rana w poniedziałek do NFZ-tu i prośbą próbować to odkręcić bo inaczej czarno to widzę.
Życzę powodzenia i pozdrawiam
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 276
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Nałęczów z Poniatowej

Post autor: tomaszsanat »

dzięki Tadek za info Pozdrawiam
forumowicz

Re: Nałęczów z Poniatowej

Post autor: forumowicz »

Tadek dobrze pisze - mogą to uznac za rezygnacje :evil: :mrgreen:
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 276
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Nałęczów z Poniatowej

Post autor: tomaszsanat »

witam wszystkich jest dobrze urtowało mnie chyba zaswiadczenie z poradni płoc które dołączyłem do skierowania .Mam przyznane drogi oddechowe nr.560 w kolejce ,tak więc opłaciło sie pozostaje czekac na skierowanie .Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Nałęczów z Poniatowej

Post autor: Chmurka07 »

Napewno będzie dobrze. :)
ODPOWIEDZ