Opinia o sanatorium Piast w Iwoniczu Zdroju - PILNE

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
forumowicz

Opinia o sanatorium Piast w Iwoniczu Zdroju - PILNE

Post autor: forumowicz »

Mam skierowanie na koniec września do sanatorium Piast w Iwoniczu Zdroju. Bardzo proszę o podanie mi kilka informacji na temat wyglądu pomieszczeń i ogólnie warunków panujących w tym budynku. Czy zdjęcia wyglądu i wyposażenia pokoi na stronach internetowych są aktualne? Dziękuję za przesłane aktualne opinie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Opinia o sanatorium Piast w Iwoniczu Zdroju - PILNE

Post autor: BozenaMat »

Krysiu ........ Prawy górny róg, okienko z napisem szukaj. Wpisz, co Cię interesuje i poczytaj. :)

A tak na szybko to zerknij tu:

viewtopic.php?f=3&t=15846&hilit=piast+i ... zdr%C3%B3j
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Opinia o sanatorium Piast w Iwoniczu Zdroju - PILNE

Post autor: Dzia_dek »

krystyna waszczyk pisze: (...) Bardzo proszę o podanie mi kilka informacji na temat wyglądu pomieszczeń i ogólnie warunków panujących w tym budynku.(...)
Poniżej masz dwa linki do opisów "Piasta":
viewtopic.php?f=3&t=8522&p=135323&hilit=piast#p135323
viewtopic.php?f=26&t=9049&p=478071&hilit=piast#p478071
Niestety to opisy sprzed czterech i pół roku, a z tego co mi wiadomo nadal tam nie było żadnych zmian,
a przynajmniej takich na lepsze. Wprost odwrotnie np. popołudniowe godziny zabiegów, brak remontów.
Moim zdaniem nie powinnaś rezygnować. To ostateczność. Skrobnij szybko podanie z prośbą o zmianę
terminu na późniejszy ze względu na .... Tu możliwości jest już trochę. A nóż się uda i zmienią nie tylko
termin, ale i miejsce kuracji. Tu jednak mogę Cię zapewnić, że są miejsca "gorsze" niż "Piast", więc jest
jakieś ryzyko "wpadnięcia z deszczu pod rynnę". Wybór trudny, ale należy wyłącznie do Ciebie.
ODPOWIEDZ