Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: ewiko »

witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Proszę o napisanie( jak w tytule ) z jaki numerkiem obecnie przydzielane są skierowania. Czekam już 24 miesiące i mam 15 000 z kawałkiem. Czyżby znów wyjazd w grudniu ???? Bardzo poproszę o konkrety. Ewa.....
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Felice »

Określają na 28 miesięcy okres oczekiwania. Numerkiem się nie sugeruj,bo może być przydział i przy 3500 i 500.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

ewiko pisze: 16 sie 2018 10:24 witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Proszę o napisanie( jak w tytule ) z jaki numerkiem obecnie przydzielane są skierowania. Czekam już 24 miesiące i mam 15 000 z kawałkiem. Czyżby znów wyjazd w grudniu ???? Bardzo poproszę o konkrety. Ewa.....
Konkretnie: w końcu maja otrzymałam przydział z nr 800. Tydzień temu mój znajomy dostał z numerem 230. W marcu i kwietniu ludzie otrzymywali skierowania z numerami około 2500.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: ewiko »

To porazka, wszystko wskazuje na wyjazd w listopadzie ..... brrrrrrr. Szukałam info na forum a okazało się że znajoma również utknęła w kolejce, W czerwcu minęły 2 lata od złożenia wniosku i ..... nic. Ogromne opóźnienie i chyba wolałabym wyjazd grudniowy , zamieszanie świąteczne przesunęłoby się w czasie. :lol: Dzieki za odpowiedzi... pozdrawiam.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: renatka11 »

U mnie też w czerwcu minęły dwa lata. Aktualnie mam nr 4890 i też pewnie będzie listopad, chociaż mam cichą nadzieję, że październik. Numerki spadaja dość dobrze, w tym tygodniu spadło około 1000.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: ewiko »

Renatko , jeśli piszesz że w tydzień spadło 1000 numerków to z pewnością za momencik dostaniesz przydział. Pochwal się jak to nastąpi. A swoją drogą pamiętam miesiąc kiedy spadła rekordowa ilość numerków..... 10000. Tak , tak 10 TYSIĘCY. Te czasy już nie wrócą :(
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: renatka11 »

renatka11 pisze: 18 sie 2018 21:32 U mnie też w czerwcu minęły dwa lata. Aktualnie mam nr 4890 i też pewnie będzie listopad, chociaż mam cichą nadzieję, że październik. Numerki spadaja dość dobrze, w tym tygodniu spadło około 1000.
Kochani! Dzisiaj o godz 9 zajrzałam do przeglądarki i miałam nr 4350, a po godz 10 zobaczyłam zmianę statusu i skierowanie do realizacji od 4 października do sanatorium Moniuszko III w Dusznikach Zdroju. Jestem bardzo szczęśliwa :D , bo mąż ma takie samo sanatorium, więc przenoszę się do postów ,,na walizkach..." i ,,Opinie. Pozdrawiam oczekujących i życzę wymarzonych przydziałow. :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: ewiko »

Renatko , serdecznie gratuluję. Byłam w Dusznikach dwa razy i za każdym razem wracałam bardzo zadowolona. Okolica piękna , jest gdzie pospacerować a i dalsze wycieczki bardzo atrakcyjne. Zabiegi ok ... cóż wiecej wymagać . Kuruj się i odpoczywaj.... tego Ci życzę.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

renatka11 pisze: 23 sie 2018 11:25
renatka11 pisze: 18 sie 2018 21:32 U mnie też w czerwcu minęły dwa lata. Aktualnie mam nr 4890 i też pewnie będzie listopad, chociaż mam cichą nadzieję, że październik. Numerki spadaja dość dobrze, w tym tygodniu spadło około 1000.
Kochani! Dzisiaj o godz 9 zajrzałam do przeglądarki i miałam nr 4350, a po godz 10 zobaczyłam zmianę statusu i skierowanie do realizacji od 4 października do sanatorium Moniuszko III w Dusznikach Zdroju. Jestem bardzo szczęśliwa :D , bo mąż ma takie samo sanatorium, więc przenoszę się do postów ,,na walizkach..." i ,,Opinie. Pozdrawiam oczekujących i życzę wymarzonych przydziałow. :)
Zastanawiam się, jak to jest, że NFZ przydziela z tak różnymi numerami... Znajomy dostał Kołobrzeg z numerem 240, ja Inowrocław z 800 a Renatka111 z nr 4350. Myślę, że chodzi o góry. Tam pewnie więcej sanatoriów lub mniej chętnych? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Felice »

Jaga już kilkakrotnie pisałam o tym. Ktoś po rozmowie z NFZ napisał to samo.
Numerki nie odgrywają żadnej roli w przydziałach. Służą tylko systemowi komputerowemu.
ODPOWIEDZ