Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

MoniaWawa pisze: 13 lut 2018 12:09 Wczoraj koleżanka miała numer 965 dziś przydział od 27.03 do Buska-Zdrój OBLĘGOREK , jest niezadowolona :roll: była dwa lata temu i rozchorowała się przez bieganie na wszystkie zabiegi do innego ośrodka . A ja dalej czekam na dziś numer : 3326 :P
Dzięki za info! Szkoda, że koleżanka niezadowolona ale faktycznie na zabiegi trzeba biegać, a to nie jest fajne, zwłaszcza w marcu. NFZ mógłby trochę urozmaicać a nie tak, że dwa razy pod rząd w to samo miejsce... Pozdrawiam i czekam na wiadomość co i kiedy dostaniesz. Wygląda na to, że przysyłają skierowanie półtora miesiąca przed wyjazdem. Ja jeszcze z nr 14 000
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: DORO »

Monia wg mojej przepowiedni powinnaś dostać przydział do 23 lutego z terminem wyjazdu na ok. 15 kwietnia ;) Co prawda w ostatnich dniach numerki spadają nieco wolniej więc możliwe tygodniowe przesunięcie :).
Na dzień dzisiejszy mam numer 8400 zatem w okolicach 20 marca dostanę przydział na wyjazd, który nastąpi w okolicach 2 maja. Taki jest plan ;) :twisted:
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: MoniaWawa »

Dziękuję DORO ale mi też odpowiadałby bardziej maj :roll: ale zobaczymy czekam . Na pewno dam znać jak dostanę przydział :serce:
Boję się o moje :kwiat: na wiosnę jak mnie nie będzie . Bardzo potrzebują opieki w okresie wiosny . :lol:
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: MoniaWawa »

Co tu taka cisza , nikt nie dostaje przydziałów :( Ja się chyba nie doczekam swojego :cry:
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

MoniaWawa pisze: 20 lut 2018 09:31 Co tu taka cisza , nikt nie dostaje przydziałów :( Ja się chyba nie doczekam swojego :cry:
Ja też czekam na info od tych, co mają tuż, tuż... a tu cisza...
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: MoniaWawa »

Tylko dziś rozdano od rana 221 skierowań a tu cisza .
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: DORO »

MoniaWawa, u Ciebie to naprawdę kwestia kilku dni, czekam na Twój przydział z niecierpliwością bo następna w kolejce jestem ja ... :)
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Leon43 »

Witam oczekujących. Ja mam nr 40000 i wg NFZ czas 24 miesiące. Wg daty złożenia wniosku koniec sierpnia 2016 to wychodziło by analogicznie koniec sierpnia 2018. Ciekawe czy się uda. Czekam na Wasze opinie i życzę Wam trafionych miejsc
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

Leon43 pisze: 25 lut 2018 21:56 Witam oczekujących. Ja mam nr 40000 i wg NFZ czas 24 miesiące. Wg daty złożenia wniosku koniec sierpnia 2016 to wychodziło by analogicznie koniec sierpnia 2018. Ciekawe czy się uda. Czekam na Wasze opinie i życzę Wam trafionych miejsc
24 miesiące czas oczekiwania? To chyba masz inne wskazania niż "reumatologia" - bo na reumatologię w 2016 kazali czekać 26 miesięcy. Aktualnie mam nr 12500, składałam w kwietniu 2016, liczę na maj, czerwiec 2018 . Powodzenia Leon43 :)
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Leon43 »

Faktycznie na skierowaniu mam napisane ortopedia. Poprzednio miałem reumatologia. Wtedy czekałem 20 miesięcy. Pozdrawiam kolejkowiczow.
ODPOWIEDZ