Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: DORO »

Jaga167, no to teraz Twoja kolej, czekamy na Twój przydział :) myślę że do końca tygodnia będziesz już wiedziała gdzie i kiedy ... :) Trzymam kciuki za morze :)
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

DORO pisze: 09 maja 2018 06:21 Jaga167, no to teraz Twoja kolej, czekamy na Twój przydział :) myślę że do końca tygodnia będziesz już wiedziała gdzie i kiedy ... :) Trzymam kciuki za morze :)
DORO, oczywiście natychmiast napiszę tutaj co dostałam, kiedy i z jakim numerem - bo wiem, że czekacie na te informacje, tak ja ja czekałam i nadal czekam. Czy do końca tygodnia otrzymam to nie wiem. Ostatni przydział był z nr poniżej 700 a ja mam 2200. Zobaczymy, robi się nerwowo :)
Corka Hanki
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 16 mar 2018 12:58
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Corka Hanki »

tak mama miała we wskazaniu morze. Ale że względu na bardzo negatywne opinie I odległość nie Jedzie tam. Także Może ktoś inny skorzysta, chyba że też zrezygnuje.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

Corka Hanki pisze: 09 maja 2018 09:49 tak mama miała we wskazaniu morze. Ale że względu na bardzo negatywne opinie I odległość nie Jedzie tam. Także Może ktoś inny skorzysta, chyba że też zrezygnuje.
Mama chyba dostała to ze zwrotów. Wskazuje na to bliski termin wyjazdu od powiadomienia. Zwykle przysyłają półtora miesiąca wcześniej. Nigdy nie rezygnowałam i nawet nie wiem jakie trzeba podać argumenty, żeby nie stracić szansy na drugą propozycję. :?: Nie wykluczam, że zrobię tak samo jak Mama.
kuracjuszka777
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 26 kwie 2018 17:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: kuracjuszka777 »

Ja również czekam. Przede mną jeszcze 1600 oczekujących ale od wczoraj dość szybko ta liczba maleje. Wygląda na to, ze jeśli nie ze zwrotów to może być przydział na koniec lipca/sierpień. Wydaje mi się, że czym dłużej się czeka, tym większe szanse na tereny nadmorskie, niestety także na te od morza oddalone, jak w przypadku p. Hanki.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

kuracjuszka777 pisze: 10 maja 2018 10:58 Ja również czekam. Przede mną jeszcze 1600 oczekujących ale od wczoraj dość szybko ta liczba maleje. Wygląda na to, ze jeśli nie ze zwrotów to może być przydział na koniec lipca/sierpień. Wydaje mi się, że czym dłużej się czeka, tym większe szanse na tereny nadmorskie, niestety także na te od morza oddalone, jak w przypadku p. Hanki.
A u mnie 1800. Liczyłam na lipiec ale chyba się obsunie... Czekamy więc z nadzieją na morze!
kuracjuszka777
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 26 kwie 2018 17:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: kuracjuszka777 »

Kolejny tydzień zakończyłam z nr 1302, w przyszłym chyba coś będzie wiadomo... Pozdrawiam oczekujących
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Felice »

Warszawa z tego co wiem już dzieli sierpień/wrzesień.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

Felice pisze: 11 maja 2018 19:24 Warszawa z tego co wiem już dzieli sierpień/wrzesień.
Serio? ??? Niech będzie sierpień a nawet wrzesień, ale niech się wreszcie wyjaśni kiedy i gdzie!
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: jaga167 »

Felice pisze: 11 maja 2018 19:24 Warszawa z tego co wiem już dzieli sierpień/wrzesień.
Felice, a czy masz może wiedzę czy NFZ, wystawiając skierowanie, bierze pod uwagę ewentualne, dołączane do wniosku, pobożne życzenia kuracjusza w zakresie miejscowości czy konkretnego sanatorium??? Warto prosić, czy szkoda zachodu? ;) :kwiat:
ODPOWIEDZ