POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11605
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Kiedyś przeczytałam na forum,że w momencie wpływu do NFZ i pozytywnej akceptacji przez lekarza są wpisane propozycje uzdrowisk. I to jest fakt,wczoraj zadzwoniłam z zapytaniem o zwroty ..I pada pytanie do jakich uzdrowisk mam propozycje :roll: odpowiadam,że nie wiem jestem przez weryfikacją
Po chwili odszukala moje skierowanie i wymienia :shock: mi propozycje dodając ,że prawdopodobnie wyjazd nastąpi w maju :) mój numer na dziś 10500 reumatologia.
Pozdrawiam :kwiat:
Dziunia123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 23 mar 2018 08:18
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Dziunia123 »

Atino ja w dniu dzisiejszym również miałam możliwość rozmowy z bardzo miłą panią z NFZ.Która poinformowała mnie że nasz wyjazd to Kwiecień 2019 do Nałęczowa :?: Czy byłaś tam w jakimś sanatorium ,o ile tak to proszę o opinie .Pozdrawiam :kwiat: Czy o zwroty dzwonić przed weryfikacją czy po :?:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11605
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Dziunia byłam w Nałęczowie prywatnie nie w sanatorium...lekko senny,ale mnie się podoba :)
Kiedy dzwonić pytasz :roll: ja już sama ich nie ogarniam :lol:
Próbuj kiedy uważasz za wygodne dla Ciebie ;)
Pozdrawiam :kwiat:
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Dziunia do jakiego snatorium masz skierowanie?
Ja byłam 2.5 roku temu w Fortunacie,tam sa pokoje jednoosobowe kilka tylko dwójek to są zarezerwowane dla małżeństw.
W Nałęczowie jest kilka sanatoriów, nie wiem do którego masz przydział.Napisz do którego postaram sie opisac .
Pozdrawiam :kwiat:
Dziunia123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 23 mar 2018 08:18
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Dziunia123 »

Krychna ja nie mam przydziału jeszcze może kwiecień .Dzwoniłam po zwroty i pani powiedziała mi że mamy wpisane Nałęczów .A czy tak będzie to zobaczymy :?: Ale o ile masz ochotę to napisz opinie o tym sanatorium.Dzięki :serce: Na dzień dzisiejszy mam nr 8094 Kardiologia :serce: 1 12 2018 mija mi 18 mc zobaczymy czy będzie weryfikacja :?: :?:
Dziunia123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 23 mar 2018 08:18
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Dziunia123 »

Krychna czym jechałaś do tego Nałęczowa :?: bo my pojedziemy nie wiem albo pociągiem albo autokarem .Pozdrawiam
Anubis
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 paź 2018 11:35
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Anubis »

W NFZ nie ma niczego do zrozumienia. To skostniała instytucja. Z doświadczenia wiem, że prosić można o zmianę terminu ale czy to zostanie uwzględnione? to tylko wie Pan Bozia i Pani w NFZ. Na swoje przyznane już sanatorium czekałem teraz ......22 miesiące. Pamiętam te dobre czasy, że na sanatorium z NFZ czekałem 9 miesięcy i urodziła się wtedy Wysowa ;-) Była zima, -20C, ale towarzystwo było fajne. Teraz z NFZ otrzymałem pobyt w kurorcie! Krynica Zdrój.....tylko nazwa sanatorium Mielec stałym bywalcom Krynicy nic nie mówi :-( Pozdrawiam :-)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Dziunia123 pisze: 09 paź 2018 11:20 Krychna czym jechałaś do tego Nałęczowa :?: bo my pojedziemy nie wiem albo pociągiem albo autokarem .Pozdrawiam
Witaj Dziunia to jeszcze jest niepewne ze pojedziesz do tej miejscowości co była wskazana przez balneologa.
Ja miałam 3 miejscowosci wyznaczone, a otrzymałam Nałeczów ktorego nie było na skierowaniu :)
Ja miesiąc wcześniej wykupiłam bilet na pendolino koszt około 50 zł do Warszawy a około 30 zł płaciłam na intersity do Nałeczowa .
Pozdrwiam i zycze fajnego przydziału.
kociak
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 10 paź 2018 14:48
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: kociak »

witam pisalam wam jako TeresaK 60 teraz nie moglam wejsc jestem pod innym nickiem ...dzisiaj dostalam skierowanie na 29 listopada do Swinoujścia czekalam od stycznia 2017
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11605
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Teresko/kociak gratulacje....Świnoujście super :)
Napisz do jakiego sanatorium :) Masz przydział
Oczekiwalaś ponad 22 miesiace :roll:
Pozdrawiam🌸
ODPOWIEDZ