POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Dorotka65 tak jest ale daj znać ja miałam 2 lata temu też 3 miejsca a dostała m 2 raz piwniczna ale mogie i 3 raz dostać bo dobre sanatorium pozdrawiam :D :kwiat:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Ela Ela i co dzwonilas dzisiaj ;) bo Ci wcześniej napisał am ale dzisiaj ja nie dzwonił am :kwiat: zeszło dziś nie zbyt dużo coraz bardziej zwalnia ;) pozdrawiam
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Witam. Tak dzwoniłam dzisiaj były szybkie wyjazdy od 25 i 26. 01 ale ja mam wpisane Ciechocinek, Połczyn i Inowrocław wzięła bym Inowrocław szybki wyjazd ale ktoś zarezerwował, więc będę dalej dzwoniła. Nic więcej nie mogę dostać bo takie są miejscowości wypisane przez lekarza, a panie nie mogą same zmienić, a były Ustroń Krynica i inne fajne miejscowości ale nie dla mnie. Pozdrawiam :kwiat:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Ela Ela a skąd wiesz że maz takie sanatoria ? Ja niewiem miałam napisane góry ale co będzie to niewiem :o jeżeli nie zalapie się na zwroty to po weryfikacji będzie napisane gdzie ja mam reumatologie ? Będę dzwonić w lutym. PAN który ze mną rozmawiał to mówił żeby dzwonić :D więc Ty Ela potrzebuje sz tylko 1 skierowanie to szybciej dostaniesz czego Ci życzę z całego :serce:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Basiu pani z którą rozmawiałam powiedziała mi jakie miejscowości mam wpisane na wniosku, takie miejscowości wpisuje lekarz balneolog który weryfikuje nasze wnioski w nfz. Nie jestem zadowolona za bardzo z tych miejscowoś :kwiat: ci bo teraz był Ustroń i Krynica i Szczawnica szkoda ale pojadę gdzie bądz tak mi dokuczają moje kości :kwiat:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Basiu jak będziesz dzwoniła to zapytaj jakie masz miejscowości wpisane na wniosku :kwiat:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Ela Ela dzwonilam dziś zwrotu nie było pytalam na luty :kwiat: i pytał am o miejscowość gdzie mam przyznane ale powiedziała pani że przed przyznaniem wpisują miejscowość będę dzwonić dalej :lol: zobaczymy
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Basiu to ja już nic nie rozumie jedni mówią tak a drudzy inaczej robią z nami co chcą :kwiat:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Ela na to wygląda może grafie na faceta to bardziej rozmowny :kwiat: i może więcej coś się dowiemy :lol: będę dzwonić. Jutro to Ci napisze pozdrawiam ;)
JolaO
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 17 sty 2018 15:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: JolaO »

Dzień dobry,
czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, a mianowicie
dzisiaj rano miałam nr 2570 a dosłownie przed chwilą zmienił się mój status na SKIEROWANIE ZWRÓCONE DO LEKARZA KIERUJĄCEGO W CELU WERYFIKACJI/AKTUALIZACJI DANYCH MEDYCZNYCH Z POWODU BRAKU MOŻLIWOŚCI JEGO POTWIERDZENIA W OKRESIE 18 M-CY OD DNIA JEGO WYSTAWIENIA.
Czy to oznacza,że wypadłam z kolejki ? czy muszę udać się do lekarza, który mnie skierował ?
Wdzięczna będę za informację kogoś kto był w takiej sytuacji.
ODPOWIEDZ