POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Dziunia123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 23 mar 2018 08:18
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Dziunia123 »

Witam my również z mężem czekamy cierpliwie. Obecnie mój numer to 9555 czekamy od 1 czerwca 2017 roku :lol: Myślę że marcu możemy się spodziewać przydziału. :?: :?: Obserwuje wasze wpisy i życzę szybkich wyjazdów .Pozdrawiamy :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11568
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Ja czekam od początku lipca 2017 reumatologia...numer 11600 ☺....oby do wiosny.
Ja obstawiam maj :roll:
Aga74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 23 sie 2018 11:20
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Aga74 »

Endrjus pisze: 14 wrz 2018 08:14 Lądek Zdrój - moja WIELKA MIŁOŚĆ. :serce: :serce: :serce:
Powiem szczerze, chciałbym wyjechać w październiku, ale nic na siłę... jeżeli nie uda się, to niestety poproszę o przesunięcie na styczeń, w końcu nie rozdwoję się... :mrgreen: Jeszcze jedna niewiadoma - gdzie??? :roll: Jak na razie wszyscy moi znajomi "lądowali" na południu - Ustroń 3x, Świeradów, Szczawnica 2x, Busko... :)
Pozdrawiam :)
Endrjus, czy przesuwałeś już wcześniej termin wyjazdu? Mi powiedziano, że w pomorskim nie jest to możliwe. Zależy mi na zmianie czasu wyjazdu, bo na ten rok nie mam już urlopu. Napisałam e-maila do NFZ z prośbą, ale jest cisza.
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

Nieprawdą jest, że nie można przesunąć terminu w pomorskim NFZ.🤥 Moja żona dwukrotnie pisała o zmianę terminu i wszystko poszło pomyślnie. 🤗
Ja dzisiaj otrzymałem powiadomienie, że skierowano mnie na leczenie do Rymanowa-Zdroju w terminie 17.11- 08.12 (rano sprawdzałem byłem 847 w kolejce). Jak już wcześniej wspominałem, od 23.11 mam skierowanie do Cieplic. Teraz muszę poczekać ok. 2. tygodni na oficjalne pismo z NFZ i wówczas złożę prośbę o przesunięcie terminu, załącznikiem będzie skierowanie, z lutego br., do Cieplic. To wystarczy. Może być tak, jak dwukrotnie w przypadku mojej żony, że NFZ zaproponuje mi wcześniejszy turnus i zostanie na moim - pojadę w październiku 😆😆
Pozdrawiam😀
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: strapper »

Witam
czy mozesz powiedzic, ile dokladnie czekales ( do dzisiaj ) ?
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

strapper pisze: 17 wrz 2018 19:19 Witam
czy mozesz powiedzic, ile dokladnie czekales ( do dzisiaj ) ?
Witam
13 września minęło 20 miesięcy. Wyjazd do sanatorium po 22. miesiącach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: strapper »

Dziekuje za informacje.
Aga74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 23 sie 2018 11:20
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Aga74 »

Dziękuję za wyjaśnienia. Dostałam wczoraj informacje z Gdańska, że moja prośba została odnotowana w systemie informatycznym. Ale nic więcej, więc czekam na rozwój wydarzeń. :)
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

Aga74 pisze: 18 wrz 2018 09:21 Dziękuję za wyjaśnienia. Dostałam wczoraj informacje z Gdańska, że moja prośba została odnotowana w systemie informatycznym. Ale nic więcej, więc czekam na rozwój wydarzeń. :)
Cześć Aga 74
Proponuję uzbroić się w odrobinę cierpliwości. W Gdańsku tymi sprawami zajmuje się przesympatyczny Pan i zapewne będzie robił wszystko, abyś była zadowolona. Do żony zadzwonił po czterech dniach (od momentu złożenia prośby o przesunięcie terminu wyjazdu) i wspólnymi siłami ustalili dogodny termin.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
teresaK60
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 18 wrz 2018 23:02
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: teresaK60 »

Witam ja na dzien dzisiejszy mam nr 785 czekam na skierowanie jak dzwonilam to pani powiedziala ze listopad grudzien moze byc :D :D
ODPOWIEDZ