POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

U mnie podobnie - rejestracja 31 października 16, sanatorium od 2 sierpnia 18.
Dobrze, że nie 4 lata czekania jak w śląskim :) Zawsze jest z czego się cieszyć :)
marpip0869
Posty: 3
Na forum od: 09 lip 2018 17:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: marpip0869 »

Witam. Pierwszy raz wybieram się do sanatorium. Czekam już od 5 listopada 2016r. Mój nr to 299, a jeszcze nie dostałam żadnego powiadomienia. Jak to jest teraz? Ile mam czasu na zorganizowanie urlopu? Może ktoś coś wie? Pozdrawiam
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

Marpip, jeśli chodzi o czas pomiędzy otrzymaniem skierowania a wyjazdem, to zazwyczaj jest to 6-8 tygodni. Tylko ze zwrotów wyjazd jest szybszy, ale to nie dotyczy Ciebie. Lada moment dostaniesz skierowanie, zobaczysz 😊 Oczywiście napisz dokąd i kiedy pojedziesz! Pod koniec czekania zaczynamy się niecierpliwość, co jest normalne. Ja akurat tego uniknelam, bo dostałam przydział z wysokiego numeru, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Pamiętam jednak osoby schodzace do niskich numerów, jak u Ciebie lub jeszcze nizej... Coś czuję, że jutro nam się pochwalisz dobrym miejscem 😊 czego Ci serdecznie życzę 😊 Ewita
marpip0869
Posty: 3
Na forum od: 09 lip 2018 17:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: marpip0869 »

Dziękuję za odpowiedź:) Jak tylko dostanę to napiszę na forum. Pozdrawiam wszystkich :serce:
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: kuty »

U mnie na dzień dzisiejszy
na liczniku widnieje nr. 1200 :)
Może do końca miesiąca co się wyjaśni :D
marpip0869
Posty: 3
Na forum od: 09 lip 2018 17:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: marpip0869 »

Ewita pisze: 09 lip 2018 23:37 Marpip, jeśli chodzi o czas pomiędzy otrzymaniem skierowania a wyjazdem, to zazwyczaj jest to 6-8 tygodni. Tylko ze zwrotów wyjazd jest szybszy, ale to nie dotyczy Ciebie. Lada moment dostaniesz skierowanie, zobaczysz 😊 Oczywiście napisz dokąd i kiedy pojedziesz! Pod koniec czekania zaczynamy się niecierpliwość, co jest normalne. Ja akurat tego uniknelam, bo dostałam przydział z wysokiego numeru, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Pamiętam jednak osoby schodzace do niskich numerów, jak u Ciebie lub jeszcze nizej... Coś czuję, że jutro nam się pochwalisz dobrym miejscem 😊 czego Ci serdecznie życzę 😊 Ewita
Witam Ewita! Miałaś rację dostałam dzisiaj przydział- Ciechocinek ul. Armii Krajowej 6 (dobrze, że jadę z mężem), marzyłam o górach, ale nie wzięli tego pod uwagę :cry: . Wyjazd we wrześniu- 4.09. Jesli ktoś był w tym miejscu, to proszę o wiadomość jak jest. Pozdrawiam - :serce: Marzena
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11617
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Jakie sanatorium dostaliście?
Ciechocinek znam dobrze ;)
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: kuty »

Atina pisze: 10 lip 2018 15:08 Jakie sanatorium dostaliście?
Ciechocinek znam dobrze ;)
To prawdopodobnie Łazienki Uzdrowiskowe nr.1 :D
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

Świetnie, bardzo się cieszę, że wyprorokowalam😀 Ciechocinek znam bardzo dobrze , bo z mężem tam często przyjezdzalismy na solanki. Mieszkaliśmy prywatnie, codziennie chodziliśmy na basen solankowy przy parku w centrum. Na zabiegi chodziliśmy do Wojskowego. 2 razy byłam tez we wrześniu, będzie pięknie, zobaczysz 😊 Myśmy przywozili własne rowery - na prawdę warto! Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

Jeśli Kuty ma rację, bo adresu nie pamiętam, to będziecie mieć jeden z dwóch najlepszych basenów solankowych w Ciechocinku :)
ODPOWIEDZ