POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Wniosek składaliśmy wraz z mężem w grudniu 2016, zaczynaliśmy od numeru 33500 ( reumatologia ), w czerwcu 2018 weryfikacja. Jedziemy od 19.09 do 10.10.2018 do Muszyny REVITA. Już 19.07.2018 wiedzieliśmy gdzie jedziemy. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Witaj Barbaro czyli 21 miesięcy oczekiwania jak widać nadal się sprawdza :roll:
Muszyna bardzo urokliwa ,byłam w tym roku przejazdem :)
Życzę dobrych zabiegów i ogólnego zadowolenia :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Ewita pisze: 20 sie 2018 08:50 Już za 3 dni wyjeżdżam z Lądka. Pobyt w 1 pawilonie WSZuR pod każdym względem udany. Piszę to zwlaszcza do Kutego, który tu wkrótce zawita. Pozdrawiam wszystkich 😊
Ewita samych dobrych dni w Lądku :kwiat: :)
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

Dzięki, Atina 😊 Niezależnie od tego gdzie teraz jesteś- samych dobrych chwil życzę 😊
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: kuty »

Ewita pisze: 20 sie 2018 08:50 Już za 3 dni wyjeżdżam z Lądka. Pobyt w 1 pawilonie WSZuR pod każdym względem udany. Piszę to zwlaszcza do Kutego, który tu wkrótce zawita. Pozdrawiam wszystkich 😊
Ewita dzięki za pozdrowienia .. :D
To że pobyt był udany wiele mi nie mówi. :)
Może jakieś szczegóły, czy podpowiedzi np.jak zdobyć jedynkę ( mam pawilon 2 ),
Jakie są telewizory i czy są lodówki w pokojach, możliwości zamiany zabiegów ....itd...!

:D :D :D :kwiat:
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

O pawilonie 2 nic nie powiem, byłam tam tylko na parterze, gdzie jest kasa.
Sporo mogę o pawilonie 1, ale to opiszę po powrocie. Z tv nie korzystam, poza tym u nas jest słaby sygnał wi-fi, więc polecam własny Internet. A najważniejsze: przyjechać jak najwcześniej!
Muszę jeszcze dodać, że miałam wielkie szczęście: dostałam jedynkę ( ze wspólną łazienką z drugim pokojem, ale to żaden problem). Przyjechałam tuż po 8 rano i okazało się, że właśnie ktoś telefonicznie zwolnił zarezerwowaną wcześniej jedynkę ( rezerwacje tylko z poważnych powodów zdrowotnych) 😊
W moim pokoju jest lodówka, a w łazience kaloryferek elektryczny- u nas ciagle ciepło/ upalnie, ale we wrześniu już może się przydać do suszenia rzeczy.
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: kuty »

Ewita ...dzięki ....to co napisałaś już daje mi pewien obraz... :) :) :)
W Lądku będę pewnie podobnie jak Ty na 8 rano, to powalczę o jedynkę- może też będę miał szczęście :D :D :D
W moim terminie już chyba nie będzie tak gorąco ;)

Czy z rana były kolejki do biura obsługi kuracjusza?
;)
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

Jak przyjechałam z babeczką poznają w sypialnym, przed nami były chyba 2 - 3 osoby. Potem kolejki się wydłużyły - przyjazdy były do wieczora.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Gaba »

Dzisiaj 570 :!: Jak długo ta niepewność :?: Już bym chciała wiedzieć ;)
Aga74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 23 sie 2018 11:20
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Aga74 »

Ewita pisze: 20 sie 2018 13:28 O pawilonie 2 nic nie powiem, byłam tam tylko na parterze, gdzie jest kasa.
Sporo mogę o pawilonie 1, ale to opiszę po powrocie. Z tv nie korzystam, poza tym u nas jest słaby sygnał wi-fi, więc polecam własny Internet. A najważniejsze: przyjechać jak najwcześniej!
Muszę jeszcze dodać, że miałam wielkie szczęście: dostałam jedynkę ( ze wspólną łazienką z drugim pokojem, ale to żaden problem). Przyjechałam tuż po 8 rano i okazało się, że właśnie ktoś telefonicznie zwolnił zarezerwowaną wcześniej jedynkę ( rezerwacje tylko z poważnych powodów zdrowotnych) 😊
W moim pokoju jest lodówka, a w łazience kaloryferek elektryczny- u nas ciagle ciepło/ upalnie, ale we wrześniu już może się przydać do suszenia rzeczy.
Witajcie. Też oczekuję na wyjazd do sanatorium w góry. Dzisiaj jestem 3192 na liście, a czekam od stycznia 2017 roku. Wiecie może jakie to muszą być poważne powody zdrowotne, żeby dostać jedynkę? :)
ODPOWIEDZ