POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Dziękuję. Myślę, że będzie dobrze ja w tym sanatorium byłam prywatnie 2 lata temu mam porównanie z innymi sanatoriami i to wyszło najgorzej, ale jadę bo jak przyszedł by mój termin pewnie musiała bym zrezygnować będę miała remont fachowcy umówieni dlatego bardzo mi zależało na szybkim zwrocie. a może coś się zmieniło na lepsze. Opiszę jak wrócę. :kwiat:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Ela Ela dzwonił am i nic ;) będę chyba czekać do swojego przydziału życzę dobrych zabiegów powodzenia pozdrawiam :kwiat: :lol:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Basiu nie rezygnuj może się uda i dziękuję za doping. Wyjeżdżam z domu 13 już zarezerwowałam sobie dodatkowy nocleg.Pozdrawiam wszystkich oczekujących i życzę powodzenia. :D :kwiat:
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Blondi »

Wchodzę w kolejkę ....otrzymałam pismo,czas oczekiwania 21 miesięcy,numer aktualnie to 36516.
Dwa lata czekania lub dłużej.
Ale co tam dam radę ...chyba dożyję :lol:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11611
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Witaj Blondi :) ,,mówisz,, 21miesięcy w porywach do 22...I ruszamy do wód :roll: :) :lol:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Tylko dziś zeszło bardzo mało numerów jak tak będzie :cry: to będziemy czekaaaac. :kwiat: w ogóle luty chyba taki będzie :shock: tak myślę pozdrawiam wszystkich kuracjuszy czekających :lol:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Witam. A ja już numerków nie sprawdzam pomału się szykuję na wypoczynek i rehabilitację. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Czy nikt więcej nie czeka? :P na wyjazd pomorski trochę się ociaga bardzo mało nas na forum a może wszyscy wyjechali ? :kwiat: dziś bardzo mało numerów zeszło :o może po połowie będzie lepiej :kwiat: pozdrawiam wszystkich kuracjuszy czekających z pomorskiego i innych oczekujących :lol:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ela-ela »

Basiu czekają tylko w ciszy, Basiu ja wczoraj dostałam skierowanie do domu i było napisane tak jak mówiła mi pani z nfz-tu moje wpisane przez lekarza miejscowości to Ciechocinek, Inowrocław i Połczyn Zdrój. A lekarz rodzinny wpisał mi teren podgórski, dlatego ze zwrotów nie mogłam dostać nić innego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11611
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Ja równie dostałam taką odpowiedź.
Pani dodała jeszcze ,że jeśli by była inna miejscowość o ile jest ,,pod ręką,, cytuję ich lekarz i da na to zgodę.
Dużo zwrotów numerki góra,dół :roll: Święta takie fajne bez gotowania :lol: w sanatorium...
ODPOWIEDZ