ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, kolejny tydzień za nami, na śląskiej laryngologii spadek o..uwaga ! 102 numerki :D . Przy poprzednich "tysiączkach" tygodniowych to naprawdę SUPER zjazd..... (Aniu52 - ja startowałam w październiku 2015 r z n-rem 122780, jakoś szybko to minęło - może dlatego, że w takim fajnym towarzystwie, jak tutaj, czas prędzej leci ;) ) Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka na hamulcach...

Post autor: jacky6 »

Od 21 października do 20 listopada na śląskiej reumatologii ubyło dokładnie 1206 numerków.
A były latoś takie piękne miesiące, że spadało ich nawet 4.000 z haczykiem.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Pietka50+,dzięki za pocieszenie.Jakoś to będzie,najgorzej,kiedy nr zamiast w dół idą do góry,a ja wciąż mam nadzieję,że nie będę musiała odczekać całych 33 miesięcy ;) .Vika6ae,gratuluję odwagi i tego,że nie straciłaś cennej kolejki.Jacky6,u mnie na kardiologi od 27 X do 20 XI ubyło 627 numerków. Mam nadzieję,że końcówka listopada przyspieszy.
Vika6ae
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 02 paź 2017 17:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Vika6ae »

Dzwoniłam do NFZ i podziękowałam za ludzkie podejście . Dowiedziałam się, że przydziały na rok 2018 już są, ale do zamknięcia systemu za 2017r przez informatyków nie mogą wpisywać. Potrwa to jeszcze kilka dni , jeszcze są zwroty świateczne i one muszą byc najpierw wyjaśnione. Tak naprawdę to zacznie się w grudniu. Teraz pozostaje tylko czekać.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Vika6ae,czekałaś tak długo to i do grudnia poczekasz na przydział 2018r.Od stycznia dzień się wydłuża i może trochę śniegu popada,będzie przyjemniej niż w grudniu. U mnie trochę ruszyło do przodu i to mnie cieszy. Chetny podał jakiś link, który jest nieaktywny.Postaram się zapoznać z treścią.Miłego wieczoru.
Vika6ae
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 02 paź 2017 17:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Vika6ae »

Dzień dobry wszystkim , a dla mnie szczególnie dobry bo dostałam przydział- Inowroaclaw- Modrzew od 03-01-2018 do 24-01-2018. Może ktoś był tam albo słyszał i może mi podpowiedzieć czego mam spodziewać. Wczoraj o 16 miałam nr;1152 a dziś przydział. Czekałam od 27-03-2015r.
Pozdrawiam i życzę szybkich terminów. :D :kwiat:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Vika6ae,gratuluję i życzę udanego wyjazdu.Ja byłam w Ciechocinku i pojechałam w odwiedziny do Inowrocławia. Było to na przełomie wrzesień-październik.Okolice ładne,teren zalesiony i tężnia,która nie wiadomo czy zimową porą jest czynna. Poszukaj w dziale "sanatoria" coś na pewno znajdziesz.
Chetny, przeczytałam i lepiej nie pisać,szkoda zdrowia i mojego nadciśnienia.Miłego dnia.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka lekko przyspiesza...

Post autor: jacky6 »

W ciągu ostatnich 2 dni - spadło 450 numerków.
Ponadto - jeśli dobrze przyuważyłem to numerki spadały jeszcze po godz. 16stej a zazwyczaj przed 15stą młynek stawał.
Jakaś praca w nadgodzinach ?
Czy kolej(ka) nadrobi zaległości z ostatniego miesiąca ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: stokrotka »

Gdy ja czekałam w kolejce to nr spadały nawet w weekendy.Wtedy na pewno (niedziela) nikt nie pracował w nadgodzinach.Być może to sprawy techniczne ? Może komputerowo coś nie tak.Nie mniej trzeba czekać ,jak każdy z nas.Cierpliwość popłaca :roll:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Felice »

Tak działa system informatyczny....
ODPOWIEDZ