ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Dobry wieczór,

Cytuję Pietkę: ":D a to takie proste :lol:"

No niestety nie takie proste jak piszesz, łatwo podpaść kobiecie myśląc, że te 50+ to chodzi o wiek, bo jak w starej piosence:
"mężczyzna starzeje się rad czy nie rad, kobieta zawsze 20 ma lat" :lol: :lol:

2709 :P skierowanie w kieszeni na dniach. Ale masz fajnie, nic tylko Ci zazdrościć :P Ja muszę czekać jeszcze co najmniej rok. Nie denerwuj się, będzie dobrze, zobaczysz :D
Pozdrawiam
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Na szczęście nie należę do obrażalskich i nie mam w zwyczaju strzelać fochów, także - jest dobrze :D 2545 :cry:
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Oj na szczęście moje Pietko, masz rację :lol:

U mnie teraz jest 42549. Gdzie mi tam do Ciebie :(
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Pietka50+,to Ty jeszcze bez skierowania? No,nie,chyba o Tobie zapomnieli :lol: .
Ja zrobiłam podsumowanie i wyszło mi,że w ciągu roku na kardiologii zeszło 45779 nr.Średnia miesięczna to 3814. Tak jest u mnie,a u innych może być + -. Obecny mój nr 77002. Pozdrawiam.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Na dziś - 2252 .... nie wiem czy zapomnieli, czy po prostu dla laryngologii nie ma na Śląsk przydziałów - czekają....czemu mam nie wierzyć pani z oddziału ? cofnęłam się kilka lat i znalazłam osoby, które dostawały przydziały przy numerach grubo poniżej tysiąca, więc może trzeba cierpliwie poczekać. Oby to nie był wrzesień, co mi po zmianie klimatu, jak się zacznie sezon grzewczy ?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »


Było kilka miesięcy niedawno, gdy reumatykom spadało miesięcznie po 4.500.
Teraz znów powrót do średniej miesięcznej na poziomie ca 3.000.
Zatem czas oczekiwania się wydłuża...
Niestety...

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:


JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Witam oczekujących :D
Ależ tu cicho od 5 dni, nawet Pietka nie daje znać czy już dostała upragnione skierowanie. Wydaje mi się, że już powinna je dostać.

U mnie (kardiologia) kolejka posuwa się dość dobrze w tym tygodniu. Wczoraj było 182, a dzisiaj 244 miejsca. Dzisiaj też mija 424 dzień od czasu gdy po raz pierwszy NFZ podał moje miejsce w kolejce (miejscówkę) :lol:
Aniu52, przy Twoich ok. 76 tys wyprzedzam Cię o ok. 8 miesięcy, wychodzi na to, że rok 2020 będzie Twój :lol:

Pozdrawiam wszystkich czekaczy serdecznie. Obyśmy w jakim takim zdrowiu doczekali wyjazdu do sanatorium :lol:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry....się nie odzywam, bo się podłamałam z letka ... 1926 ... na chwilę obecną ... jeszcze tu z Wami trochę pobędę . Pozdrawiam
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Dzień dobry
Nie łam się biedna Pietko, będzie dobrze już niedługo poczekasz i pojedziesz do upragnionego i tak długo wyczekiwanego sanatorium. Myślę, że wszyscy oczekujący wspierają Cię i są z Tobą :)
Te 1926 wskazuje, że jesteś niemal na wylocie. Lada dzień zobaczysz w swojej przeglądarce, że wysyłają Ci skierowanie :D
Trzymaj się mocno, powodzenia :lol:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dziękuję bardzo za wsparcie i słowa otuchy :kwiat: tak mi się marzy pooddychać w końcu przewentylowanym nochalem... :D Nie przypuszczałam jednak, że może to tyle nerwów kosztować. Mam nadzieję, że i te skołatane nery uspokoję w jakimś ładnym miejscu ....
ODPOWIEDZ