ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Witaj Beab :)
Powinnaś w przyszłym miesiącu dostać dokumenty do weryfikacji. Ja właśnie w 22 miesiącu je dostałem,mam zamiar we wtorek zawieźć je do NFZ. Tak, że jest cień szansy, że może pojedziemy razem, liczę na to ;) Byłoby super, tak mi się wydaje, ale Ty jesteś z reumatologii, a ja z kardiologii. Ale niezbadane są wyroki Boskie :lol:

Pozdrawiam serdecznie
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Dzisiaj na kardiologii zeszło 166 nr. Mój aktualny nr 71307.Jeszcze czeka mnie długa kolejka, oby do przodu.Pozdrawiam oczekujących.
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ena1969 »

Mój status skierowania< oczekiwanie na wyznaczenie terminu i miejsca wyjazdu. Moje pytanie brzmi jaki jest czas oczekiwania na wyznaczenie terminu z takim statusem . Mam nr w kolejce 31709 reum.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

ena1969 pisze: 19 lip 2018 19:16 Mój status skierowania< oczekiwanie na wyznaczenie terminu i miejsca wyjazdu. Moje pytanie brzmi jaki jest czas oczekiwania na wyznaczenie terminu z takim statusem . Mam nr w kolejce 31709 reum.


Wg mojego szacunku - czeka Cię przełom zimy/wiosny 2019.
Przeżyjesz ?
pozdrawiam

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Ena1969,jeżeli jesteś z NFZ Śląskiego,to tak,jak pisze jacky6, przełom zima/wiosna.Przed Tobą 6-7 miesięcy oczekiwania. Dzisiaj na kardiologii zeszło 184 nr.Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego wieczoru.
himera86
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 29 kwie 2014 12:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: himera86 »

U mnie na reumatologii jeszcze 17 tys.
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ena1969 »

Dziękuję za odpowiedź.Czekam 2 lata to poczekam sobie spokojnie. Do szpitala w Ustroniu czekam już albo tylko 7 lat.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Równe dwa tygodnie temu osobiście oddałem do naszego NFZ-etu skierowanie po weryfikacji. Jednak nadal w przeglądarce skierowań "wisi" wpis:
"SKIEROWANIE ZWRÓCONE DO LEKARZA KIERUJĄCEGO W CELU WERYFIKACJI/AKTUALIZACJI DANYCH MEDYCZNYCH Z POWODU BRAKU MOŻLIWOŚCI JEGO POTWIERDZENIA W OKRESIE 18 M-CY OD DNIA JEGO WYSTAWIENIA"

Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kuracjuszy czy to normalny tak długi okres czekania na zmiany w przeglądarce, czy powinienem się niepokoić.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

JerzyP pisze: 24 lip 2018 16:21 Równe dwa tygodnie temu osobiście oddałem do naszego NFZ-etu skierowanie po weryfikacji. Jednak nadal w przeglądarce skierowań "wisi" wpis:
"SKIEROWANIE ZWRÓCONE DO LEKARZA KIERUJĄCEGO W CELU WERYFIKACJI/AKTUALIZACJI DANYCH MEDYCZNYCH Z POWODU BRAKU MOŻLIWOŚCI JEGO POTWIERDZENIA W OKRESIE 18 M-CY OD DNIA JEGO WYSTAWIENIA"

Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kuracjuszy czy to normalny tak długi okres czekania na zmiany w przeglądarce, czy powinienem się niepokoić.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
Witaj....Gdy nasze (córki i moje ) skierowanie poszło do weryfikacji to w przeglądarce pojawiło się po pięciu tygodniach...jednak beż obaw numerki tak czy siak nadal spadają....przekonasz się gdy już znów wrócisz do odliczania :) :) :)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

JerzyP, u mnie po weryfikacji nr ukazał się po miesiącu. W moim przypadku wniosek został wysłany przez przychodnię. Czekaj cierpliwie, najważniejsze,że już masz z górki.
Mój obecny nr 70 037.Czekam dalej i pozdrawiam Oczekujących.
ODPOWIEDZ