ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Przy weryfikacji można się dowiedzieć,bo balneolog zazwyczaj wpisuje miejscowość.Teraz to już pozostaje czekać na wiadomość w przeglądarce, będzie miejscowość, konkretne sanatorium i jego adres.Pozdrawiam.
melka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 07 sty 2018 15:13
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: melka »

Witam. Mój numer w przeglądarce 14460.Dzwonilam do NFZ i miła Pani poinformowała mnie,że pojadę marzec,kwiecień ewentualnie maj 2019r.Teraz okres oczekiwania to 34 miesiące. Pozdrawiam
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Ooooo, z takim niskim nr marzec - kwiecień 2019? Pani w NFZ chyba przesadziła. Melka nie pytałaś o zwroty? Mój obecny nr 59 800, czekam na weryfikację, a dalej zapewne byle do wiosny 2020r :o .Oby nie było tak,że po wyborach zlikwidują wyjazdy do sanatorium podnosząc odpowiednio ceny za zakwaterowanie i wyżywienie.Pozdrawiam Wszystkich.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1239
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Ania52 pisze: 27 wrz 2018 09:30 ...Oby nie było tak,że po wyborach zlikwidują wyjazdy do sanatorium podnosząc odpowiednio ceny za zakwaterowanie i wyżywienie.Pozdrawiam Wszystkich.
Ania52 myślisz,że aż tak drastyczne kroki podejmą :roll: Jeśli tak zrobią to co nie które sanatoria będą świecić pustkami bo niestety ale nie wszystkich oczekujących w kolejce na wyjazd do sanatorium stać na prywatny pobyt :(
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Kochana Samosiu, zbliża się kryzys gospodarczy,a w takiej sytuacji wszystko może się zdarzyć. Bądźmy jednak dobrej myśli, że tak się nie stanie.Miłego dnia.
melka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 07 sty 2018 15:13
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: melka »

Aniu nie mogę teraz starać sie o zwroty-mąż jedzie 24.10 do sanatorium a w pracy też gorąco. :( Pozdrawiam
skarabeuszka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 wrz 2018 13:29
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: skarabeuszka »

Witam

Pierwszy raz wyjeżdżam do sanatorium z NFZ mój numer na dzień dzisiejszy 886 , a status w przeglądarce internetowej :
SKIEROWANIE OCZEKUJĄCE NA WYZNACZENIE MIEJSCA I TERMINU LECZENIA
Chciałam kilkakrotnie dodzwonić się do NFZ ale tam non stop jest zajęty telefon, żadnego pisma też nie otrzymałam .
Miał może ktoś taką sytuację ? Jak czytałam na forum to przysyłają wcześniej powiadomienia .
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

U mnie weryfikacja trwa. Pani doktor przekazała mi papiery do wyslania do nfz☺a tam doczytalam Ustron☺ Albo zmienią albo nie☺ Mnie tam pasuje
...Może lato będzie moje..
Pozdrowionka
rrita1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 03 sie 2018 11:02
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: rrita1 »

skarabeuszka pisze: 30 wrz 2018 18:48 Witam

Pierwszy raz wyjeżdżam do sanatorium z NFZ mój numer na dzień dzisiejszy 886 , a status w przeglądarce internetowej :
SKIEROWANIE OCZEKUJĄCE NA WYZNACZENIE MIEJSCA I TERMINU LECZENIA
Chciałam kilkakrotnie dodzwonić się do NFZ ale tam non stop jest zajęty telefon, żadnego pisma też nie otrzymałam .
Miał może ktoś taką sytuację ? Jak czytałam na forum to przysyłają wcześniej powiadomienia .
To po prostu oznacza, że jesteś w kolejce. Jeszcze nie ma przydziału. Jak będzie przydział, to w przeglądarce pojawi się data i miejsce.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Czas na podsumowanie miesiąca: na kardiologi rozdano 6475 skierowań. Wrzesień bardzo dobry i oby tak dalej.Człowiek się cieszy,że numerki spadają, a potem na finiszu coś się zacina i wychodzi 34 m-cy czekania :cry: Przykładem jest skarabeuszka,która z nr 886 jeszcze nie ma przydziału. Mój aktualny numer 58 953.Pozdrawiam Oczekujących.
ODPOWIEDZ