ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Ja też zrobiłam podsumowanie i u mnie na kardiologii spadło 5076 numerków. Styczeń był łaskawy dla oczekujących.Wg NFZ pozostało mi jeszcze 25 miesięcy oczekiwania.Życzę Wszystkim miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Czyli znakiem tego Panie Dziejku - różnica między kardiologią a reumatologią niewielka.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :geek:
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: daroo »

WITAM,mija mi juz prawie 21m,skierowanie jeszcze nie poszlo do weryfikacji,zwroty po 24m,czyli maj,,pozdrawiam ;)
Lunka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 04 sty 2011 01:13
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Lunka »

Moje podsumowanie dotyczy reumatologii.
I tak od 5 stycznia do 5 lutego czyli do dzisiaj zeszło 4621 numerków.
Aktualnie przede mną jeszcze 18911, a czekam od 10 listopada 2015.
W czerwcu wypada 30 miesięcy oczekiwania, ale kiedy zaczyna się lato i wakacje , sanatoria nastawiają sie na komercję, więc ja z pewnością bedę czekac dalej. Wiem, że mam Busko i z tego sie cieszę!
serdeczności posyłam... :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Lunka pisze: 05 lut 2018 22:40 W czerwcu wypada 30 miesięcy oczekiwania, ale kiedy zaczyna się lato i wakacje , sanatoria nastawiają sie na komercję, więc ja z pewnością bedę czekac dalej. Wiem, że mam Busko i z tego sie cieszę!
serdeczności posyłam... :)
Wbrew obawom - pojedziesz w pełni lata - przyślesz nam sieciową widokówkę ( pocztówkę ) z Buska ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, z tygodnia na tydzień przeskakuję z przedziału do przedziału, a już jestem w 5-tym wagoniku od przodu :lol: ( laryngologia 15650) . Czas rozglądać się za walizką ;) LATO CZEKA !!! ...obym mi tylko pociąg sanatoryjny nie wyhamował przed wakacjami, bo polecę na dziób boleśnie. Pozdrawiam. Na śląsku smodżek nas truje okrutnie dzisiaj !
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

Dzisiaj widzę widoczny spadek numerków :) Zaglądanie w przeglądarkę skierowań weszło mi w krew :lol: Na dzisiaj mam 62999 (reumatologia ) To z kim pojadę ? :D
I czekamy dalej w kolejce po rehabilitacje :)
pozdrawiam :)
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: daroo »

DZISIAJ SKIEROWANIE POSZLO DO WERYFIKACJI :roll: po 21m ,nr 44tysiaczki z hakiem,w maju bede probowal zwrotow po 24m,moze sie cos uda wyrwac ;)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

daroo pisze: 07 lut 2018 14:36 ...w maju bede probowal zwrotow po 24m,moze sie cos uda wyrwac ;)
Musiałem coś przeoczyć, bo nie wiem skąd wziął się ów parametr 24 miesięcy.
Jak do tej pory posiadałem wiedzę, że o zwroty można było startować zaraz po pozytywnej weryfikacji.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Dzisiaj na kardiologii spadło 284 nr.Zaznaczyłam swoją obecność i czekam dalej.Pozdrawiam Wszystkich i życzę spokojnej nocy.
ODPOWIEDZ