ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7125
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Ania52 pisze: 03 paź 2017 20:32 Po powrocie odczekała 2 miesiące i złożyła ponownie wniosek o sanatorium, odpowiedź była odmowna.Niestety musi odczekać rok.Czy to jest złośliwość,nie wiem.Pozdrawiam.
Śląska i Mazowiecka roczna karencja ...
I ani mru mru ...

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Witam,MASAKRA,własnie spojrzałam w internet i mam przyznany szpital uzdrowiskowy kolejowy w terminie 6-27. 12.2017 r.Beznadziejna sprawa siedzieć wigilie i 2 dni świąt bez żadnych zabiegów, po to żeby zaraz po świętach wyjechać ,nie wiem co robić muszę ochłonąć z pierwszego wrażenia.
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Z tych nerwów zapomniałam napisać że do Ciechocinka,chyba to jest szpital uzdrowiskowy Kolejowy, .
Vika6ae
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 02 paź 2017 17:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Vika6ae »

Jeśli można spytać Sławo -przy jakim numerze w kolejce trzymałaś skierowanie?
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Wczoraj miałam nr .na koniec dnia 2481, a dzisiaj o 12 już miałam wypisane skierowanie do sanatorium na 6-27.12.To nie wiem dokładnie przy którym numerze ,ale cos ok.2400,Ty jeszcze czekasz?.
Vika6ae
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 02 paź 2017 17:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Vika6ae »

Tak czekam i się denerwuję, dziś mam nr; 1978. Znajoma powiedziała , że skierowania uzależnione są od tego do jakiego sanatorium zostało się przydzielonym. Jutro będę się bała otworzyć stronę NFZ.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Sława55, byłam w Szpitalu Kolejowym w Ciechocinku,w tym głównym.Plus: wspaniała gimnastyka w basenie solankowym i borowina na lędźwie,urozmaicone jedzenie i nie płaci się opłaty uzdrowiskowej.Minus, to "słabe sprzątanie". Ciechocinek miło wspominam, ale tego grudniowego przydziału nie zazdroszczę.Ja byłam na przełomie wrzesień/październik i było super.Życzę miłego pobytu.
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Dzięki Aniu,myślę .że jest to najgorszy termin w całym roku, z drugiej strony pocieszam sie,że niektórzy specjalnie lubią wyjechać w tym czasie z domu.Nie wiem jeszcze co zrobie,może sie wymiksuje z tego terminu, kusi mnie ten Ciechocinek, bo słabo znam ten region Polski, zawsze można cos nowego zobaczyć.Może ktoś napisze jak jest na takim świątecznym terminie,byłam na turnusie ze Świetami Wielkanocnymi, ale to zupełnie ci innego .Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy ,bo moja chyba taka nie będzie.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7125
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Wczoraj odnotowałem swoisty rekord w spadaniu numerków w branży reumatologicznej.
W ostatnich 7 dniach spadło ich aż 2.000.
Prowadzę takie obserwacje od kilku lat i nie pamiętam takiego rekordu.
Pytanie zasadnicze, czy to będzie jakiś stały trend czy tylko był to jednorazowy objaw porządkowania dokumentacji.
Tudzież warto zapytać potencjalnych kuracjuszy z zaprzyjaźnionego regionu mazowieckiego - jak u nich wyglądał ostatni tydzień ?
...
:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Co taka cisza na forum ,wszyscy klikający dostali skierowania i przeniesli sie na stronę : ,wyjezdzam do sanatorium?
ODPOWIEDZ