ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: daroo »

DZISIAJ DZWONILEM DO NFZ, o zwroty mozna sie ubiegac po powrocie skierowania z weryfikacji do przegladarki czyli okolo 22m,kiedys ktos mi napisal ze po 24m :x ,czyli juz jestem w grupie uprawnionych :) a wiecej teraz to nawet jest wybor morze czy gory :shock: wiadomo swietaa
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: darek »

daroo pisze: 28 mar 2018 07:49 witam,jesli chcesz zwrot w maju dzwon tak po 20 kwietnia,nieraz jest tak ze dadza cos za 2 tyg,a czasem pare dni,ja ostatnio mialem zwrot wyjazd po 9 dniach od tel do nfz ;)
telefon
ok
ale jeżeli masz możliwość proponuję wizytę Osobistą na katowickim Załężu w dyrekcji nfz
Znajomy pojawił się przez kolejne dni i ..Dostał Arkę wprawdzie zaraz po świętach ale ten termin mu pasował ..
Może jednak wizyta Da odpowiedni Skutek w odpowiednim oczywoście czasie
powodzenia
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, mam pytanie, przy jakiej numeracji otrzymują teraz skierowanie nasi oddziałowi "reumatolodzy" i "laryngologowcy" ? . Zżera mnie ciekawość tak przy czwartku :D pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Pietka 50+ pisze: 29 mar 2018 14:17 Dzień dobry, mam pytanie, przy jakiej numeracji otrzymują teraz skierowanie nasi oddziałowi "reumatolodzy" i "laryngologowcy" ? . Zżera mnie ciekawość tak przy czwartku :D pozdrawiam :kwiat:
Obie z córką dostałyśmy skierowanie gdy w przeglądarce było ponad 6000 numerków do końca kolejki :x
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Znaczy przy moim 8233 to już tuż tuż ??? Człowiek się doczeka ? :lol:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka - przewidywalność

Post autor: jacky6 »



Jutro ostatni dzień miesiąca - zamieszczę podsumowanie.
Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na znaczne podniesienie się wielkości średniej miesięcznej spadkowej.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Tak coś właśnie myślałam że to za dużo, więc czekam cierpliwie, myślę że skierowanie się wykluje gdzieś w drugiej połowie maja :) Życzę zdrowych i spokojnych Świąt, smacznego jajeczka i bogatego zajączka :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka lekko przyspiesza...

Post autor: jacky6 »



Podsumowanie marca - ca czyli średnio 4500 numerków spadło.
Co ciekawe - mojej lepszej połowie spadło około 50 więcej a drepcze za mną w odległości trzech miesięcy.

Rok temu o tej porze było to ca 3500.
Chętnych do wyjazdu na kurację przybyło bo świadczą o tym numeracje startowe nadawane w ostatnim półroczu.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

chetny pisze: 30 mar 2018 15:11
Pietka 50+ pisze: 30 mar 2018 14:48 Tak coś właśnie myślałam że to za dużo, więc czekam cierpliwie, myślę że skierowanie się wykluje gdzieś w drugiej połowie maja :) Życzę zdrowych i spokojnych Świąt, smacznego jajeczka i bogatego zajączka :kwiat:
Oj chyba bardzo cierpliwie i bardzo jeszcze długo bo w tym tempie spadania to przy ponad 8 tysiącach jakie masz i średniej miesięcznej spadania 1000 to raczej końcówka roku Cię czeka :( ja w 2016 dostałem przydział gdy miałem 830 i dwa miesiące przed wyjazdem . Teraz czas oczekiwania to 33 miesiące od złożenia , policz sonie i mniej więcej wyjdzie Ci termin wyjazdu .
Hmmmm, tylko że na moim profilu leczenia tempo spadania to 4 tysiączki jak do tej pory na miesiąc.... pożyjemy, zobaczymy :P ....a 33 miechy to lipiec...
himera86
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 29 kwie 2014 12:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: himera86 »

Ja czekam juz 24 miesiace a mam jeszcze 30 tys. Nijak sie to ma do 33 miesiecy.
ODPOWIEDZ