ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
himera86
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 29 kwie 2014 12:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: himera86 »

Witam sie i ja. Czekam od kwietnia 2016. Obecnie 35000 przede mna. Reumatologia. Pozdrawiam wszystkich cieplo.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

himera86 pisze: 23 lut 2018 14:14 Czekam od kwietnia 2016. Obecnie 35000 przede mną. Reumatologia.
Biorąc pod uwagę średnią miesięczną, która ostatnio podniosła się z poziomu 3500 do 4000 numerków na spadzie - można wyliczyć, że otrzymasz skierowanie najpóźniej w grudniu.
Czy miałaś już weryfikację a jeśli tak to z jakim rezultatem czyli miejscówką ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
himera86
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 29 kwie 2014 12:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: himera86 »

Zaczynalam z nr ok 120 tys. Po weryfikacji ok 38tys. Liczylam na pazdziernik. Jesli dojdzie do grudnia to bede czekac 32 mies.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

himera86 pisze: 23 lut 2018 20:12 Zaczynalam z nr ok 120 tys. Po weryfikacji ok 38tys. Liczylam na pazdziernik. Jesli dojdzie do grudnia to bede czekac 32 mies.
Kilka miesięcy przede mną wystartowałaś - więc mogą być dane porównywalne / przeliczalne.
Ale nie dałaś odpowiedzi co ujrzałaś ww dokumentacji podczas weryfikacji ...
Czyżbyś przegapiła ten tak ważny moment ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
himera86
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 29 kwie 2014 12:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: himera86 »

A co mialam ujrzec podczas weryfikacji? Wstyd sie przyznac ale nie wiem. Faktycznie cos przegapilam?
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: daroo »

ELOO, mysle ze chodzilo o miejscowosc gdzie cie chca skierowac,przy weryfikacji informuja,ja czekam od maja 2016 i mysle ze bedzie ciezko ci sie zalapac w tym roku na wyjazd :roll: ,ja w maju dzwonie o zwroty moze sie cos uda wyrwac ;)
himera86
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 29 kwie 2014 12:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: himera86 »

Przy moim pierwszym wyjezdzie skrupulatnie sledzilam nr i podczas wertlyfikacji nie bylo zadnej informacji o miejscu przydzialu. Watpie zeby teraz tak bylo.
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: daroo »

Tydzien temu dzwonili do mnie z przychodni,powiedziano ze w papierach jest Ladek Zdroj :shock: ,dla mnie to bez roznicy bo dzwonie o zwroty ;)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Dzisiaj na kardiologii rozdano 382 skierowania.Zima łaskawa dla oczekujących , numerki szybciej spadają.Pozdrawiam "kolejkowiczów" i życzę miłego wieczoru.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry - laryngologia i drogi oddechowe się kłaniają, 1 dzień spadek o 410 :D wiem, wiem, jednodniowe obserwacje nie dają całego oglądu sytuacji, ale jakie to przyjemne widzieć, jak coraz szybciej posuwamy się do przodu .... jeszcze 12819 ludziów przede mną ;) to ja już idę kupić tę walizkę . Pozdrawiam
ODPOWIEDZ