ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Szpaczek »

Witajcie, dzisiaj dostałam pismo z numerem, czas oczekiwania 34 mce, straszne. Wyjazd czerwiec 2021 ???????????????? strach się bać :(
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7125
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Szpaczek pisze: 26 paź 2018 21:23 Witajcie, dzisiaj dostałam pismo z numerem, czas oczekiwania 34 mce, straszne. Wyjazd czerwiec 2021 ???????????????? strach się bać :(



A ile miałaś czasu "odczekiwania" od powrotu z poprzedniego sanatorium ?

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Szpaczek »

Dzień dobry wszystkim, cześć Jacku, to moje 1 skierowanie. Nie byłam jeszcze w sanatorium :) i prawdę mówiąc przeraża mnie czas oczekiwania..2021 hahaha . To straszne. We wniosku miałam zaznaczone morze i w ciepłych miesiącach. Ja wielka życiowa optymistka już to widzę jak z 34 zrobi się 44 mce :(
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1239
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Szpaczek pisze: 27 paź 2018 09:15 Dzień dobry wszystkim, cześć Jacku, to moje 1 skierowanie. Nie byłam jeszcze w sanatorium :) i prawdę mówiąc przeraża mnie czas oczekiwania..2021 hahaha . To straszne. We wniosku miałam zaznaczone morze i w ciepłych miesiącach. Ja wielka życiowa optymistka już to widzę jak z 34 zrobi się 44 mce :(
Oj...mam nadzieje,ze az tak dlugo jak przepowiadasz nie kaza nam czekac :shock:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4577
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: rybka »

Witam. Na dzień dzisiejszy nr 88600.
Długi czas oczekiwania świetnie łagodzą krótkie, kilkudniowe wypady w ulubione miejsca... o wiele bardziej wolę takie :lol:
Pozdrawiam oczekujacych :D
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Szpaczku,podaj jeszcze nr startowy.Ciekawa jestem,czy tendencja spadkowa utrzymuje się? Darek,trochę mnie przestraszyłeś 2 lata czekania i nie ma weryfikacji? Coraz gorzej,a tak miało być pięknie, ktoś mówił "damy radę" :evil: .Pozdrawiam oczekujących i życzę miłego popołudnia.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1735
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witam
Wczoraj mineły dokładnie 3 tygodnie od dotarcia mego wniosku po weryfikacji do NFZtu :( :( .Jakoś niespieszy im się mnie wrzucić na bęben maszyny losującej bym mógl coś wyrwać ciekawego ze zwrotów jeszcze tego roku :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7125
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »



Wszystko wskazuje na to, że październikowe spadki zamkną się w trzy cyfrowej liczbie.
Czyli nie przekroczą 1000.
Skoro w poprzednich miesiącach wyczerpano dwakroć limit miesięczny to na teraz hamulcowy silnie zaciągnął swój hak.
Rzeczone spowolnienie rzutować też będzie nawet na tzw. zwroty po które można się zgłaszać po odstaniu kolejnego przedziału czasu od powrotu do kolejki z salonu zwanego weryfikacją.

:ugeek: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :mrgreen:


Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7125
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka na hamulcach...

Post autor: jacky6 »

Szpaczek pisze: 27 paź 2018 09:15 Dzień dobry wszystkim, cześć Jacku, to moje 1 skierowanie.
Nie byłam jeszcze w sanatorium :) i prawdę mówiąc przeraża mnie czas oczekiwania..2021 hahaha .
To straszne.
We wniosku miałam zaznaczone morze i w ciepłych miesiącach.
Ja wielka życiowa optymistka już to widzę jak z 34 zrobi się 44 mce :(

Zawsze jest ten "pierwszy raz".
Zatem masz bardzo dużo czasu na lekturę tutejszego forum i stosowne przygotowanie się do wyjazdu.
Jest nawet poradnik co należy zabrać ze sobą.
Będąc z nami na bieżąco nawet nie zauważysz jak minie czas. Bądź aktywna. Przydałby się nawet "wątek dla pierwszaków" bo tutaj jest wielu bywalców z znacznym stażem.
Jak zapisałem się do kolejki 2 lata temu to czas wyczekiwania szacowany był bodaj na 29 miesięcy. Czy wzrośnie do 44 miechów - czort znajet.
Będąc optymistką skorzystaj w międzyczasie z wyjazdu nad morze do ciepłego kraju - bo dla chcącego nic trudnego.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:


Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Szpaczek »

Forum dla pierwszaków....hehe fajnie. Super w ogóle super, że jesteście. Forum to wielka skarbnica wiedzy, dzięki Wam, nam. Wszystkim życzę najkrótszych terminów :) Pozdrowionka w ten deszczowy dzień :) :kwiat:
ODPOWIEDZ