ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

Pietko Ty kupujesz walizkę a ja nawet jeszcze nie myślę o pakowaniu :) U mnie z końcem lutego 59991.. piąteczka na przodzie :) Reumatologia pędzi do przodu :) pozdro.. :lol:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4582
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: rybka »

Witam. Dziś otrzymałam odpowiedź z NFZ-tu. Na obecną chwilę jestem 119800 osobą oczekującą w kolejce/reumatologia/ Czas oczekiwania około 33 miesięcy. Pozdrawiam :kwiat:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dobry wieczór, a czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi na pytanie, na ile przed datą wyjazdu otrzymuje się, tak mniej więcej, przydział ? Czy to jest miesiąc czy więcej ? Ciągle trzymam w niepewności moją szefową :lol:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Pietka 50+ pisze: 02 mar 2018 21:12 Dobry wieczór, a czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi na pytanie, na ile przed datą wyjazdu otrzymuje się, tak mniej więcej, przydział ? Czy to jest miesiąc czy więcej ? Ciągle trzymam w niepewności moją szefową :lol:
Pietka 50+ my miałyśmy w ten sam dylemat bo córka w pracy z początkiem roku też była wypytywana na kiedy planuje wyjazd a więc wykonałam telefon do naszego NFZ,przedstawiłam sprawę i uprzejma Pani mi podała przybliżony termin ....jakież było nasze zdziwienie gdy po trzech dnia w przeglądarce pojawił się termin i miejsce wyjazdu a dodam,że gdy dzwobiłam do NFZ to miałyśmy prawie 6.500 numerków do końca.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Ale od pojawienia się tego terminu w przeglądarce do wyjazdu to ile ? miesiąc ? półtora ? To jest dla mnie ważne
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: dorotka65 »

Nie ma zasad w Nfz.Może być 3 miesiące a może być trzy tygodnie.Może zadzwoń do NFZ i przedstaw sytuację ,jeżeli pracują wyrozumiali ludzie to pewnie się dogadasz.Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Pietka 50+ pisze: 02 mar 2018 22:13 Ale od pojawienia się tego terminu w przeglądarce do wyjazdu to ile ? miesiąc ? półtora ? To jest dla mnie ważne
W przeglądarce miejsce i termin pokazało się w połowie stycznia w wyjazd już we wtorek :) Jednak np.moim znajomy w przeglądarce termin i wyjazd pojawił się na trzy tygodnie przed wyjazdem ...więc dla każdego inny sposób przydzielania nasz NFZ wyznaczył :o
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: dorotka65 »

Wydaje mi się ,że jeżeli skierowanie jest z tak zwanego rozdzielnika to mamy dużo wcześniej informacje,lecz jak trafiają zwroty np.na około 1 miesiąc przed terminem rozpoczęcia turnusu to czas z informacją mamy krótszy.Zgodnie z przepisem musimy otrzymać najpózniej na 14 dni przed wyjazdem . :kwiat:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzięki bardzo, właśnie o to mi chodziło :kwiat: w tej chwili mam nr 12120 więc jeszcze ociupinka została :D
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: daroo »

ELOO,dzieje sie cos ciekawego w tym naszym funduszu,moje skierowanko jeszcze nie wrocilo do przegladarki po weryfikacjii :shock:
ODPOWIEDZ