ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Na kardiologii w ciągu tygodnia rozdano 771 skierowań. Słaby spadek ale posuwa się do przodu.Pozdrawiam oczekujących.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Witam serdecznie wszystkich oczekujących :)
Właśnie minął 400 roboczy dzień od czasu gdy znalazłem się w przeglądarce NFZ, a jutro minie 20 miesięcy od tego jakże ważnego dnia :D
Pokonałem już 73 834 miejsc, zostało mi jeszcze 46 127, ale może jakoś uda mi się dożyć :lol:

Pozdrowienia i życzenia szybkiego wyjazdu :P
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

Jerzy my tu wszyscy czekamy a czas się dłuży :shock: :shock: .. Ja czekam na weryfikację..może już nie długo :lol: ..a potem ..może jeszcze roczek jak dobrze pójdzie :D .. Pozdrowionka dla cierpliwych i oczekujacych. :kwiat:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Jerzy, beab, moi Drodzy, pamiętam, jak sama miałam takie numerki :lol: i nawet nie wiem, kiedy to zleciało, już mi leci 30 - ty miesiąc, a teraz jeszcze przede mną TYLKO 5496 osób .... więc w zasadzie... na wylocie. Jak ja już przebieram nogami, rety !!!!!!! Pozdrawiam :kwiat:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Halooo, a może ktoś podpowie, które numery teraz schodzą u nas ? Znaczy przy jakim skierowanie ? Ciekawa jestem, jak to wygląda przy poszczególnych schorzeniach.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »



Reumatologia w ostatnich kilku miesiącach podniosła się z spadkowej liczby 3.500 na miesiąc do 4.500.
Per miesiąc.
Oczywiście średnio licząc, bo przyuważyłem miesiąc z 4.800 spadkowych cyferek.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Średni miesięczny spadek na laryngologii to ok 4000 za marzec , ale to chyba dotyczy całej kolejki bo przecież wszyscy czekamy te nieszczęsne 33 miesiące, natomiast w zależności od schorzenia - przy jednym schorzeniu - mniejszy numer dostaje przydział - bo więcej chętnych, przy innym -wyższy, bo chętnych mniej. I to mnie właśnie interesuje. A konkretnie, jaki numer w tej chwili dostaje skierowanie na reumatologii i laryngologii. Urlopy czas planować :roll:
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Witam wszystkich oczekujących z niecierpliwością na wymarzony wyjazd do sanatorium :D
Odpowiadam na zapytanie Pietki ;) Na kardiologii średni miesięczny spadek 3 852 na podstawie 20 miesięcy i 400 roboczych dni. Ale z tą średnią lub statystycznym spadkiem jest tak jak z tymi braćmi którzy mieszkają w jednym domu. Ten na piętrze bardzo kocha i szanuje żonę, ten z parteru codziennie bije żonę. Statystycznie jednak ten z piętra bije żonę średnia co drugi dzień :lol:
Oby to była tylko anegdota, a fakt. :)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Pietka50+,jesteś na wylocie i obyś doczekała lata.Na kardiologii dzisiaj rozdano 102 skierowania.Kolejka wolno posuwa się do przodu,ale i tak swoje 33+ trzeba odczekać.Miłego wieczoru.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

JerzyP - no boskie porównanie - dziękuję :lol:
ODPOWIEDZ