ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka jedzie w tempie 3.500 obrotów miesięcznie ...

Post autor: jacky6 »

Użycie przez kolegę "Chętnego" nazwy Warszawa jako punktu decyzyjnego w zakresie zapewnienia miejsc sanatoryjnych - szczególnie w odniesieniu do 2 regionów w naszym ukochanym kraju - było zastosowaniem przenośni.
Wiadomo, że centralny zarząd NFZ nie został ulokowany w Pacanowie ( bo tam kują kozy ) ale właśnie nad Wisłą - w pobliżu Zalewu Zegrze.

...
Gdyby naprawdę decydenci z NFZ czytali tutejsze forum to na pewno podjęliby decyzję o zcentralizowaniu rozdziałów skierowań tak aby uniknąć dysproporcji między regionami.
A tak się nie dzieje.
...
Być może przydałoby się solidne trzęsienie ziemi w centrali NFZ...
...

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

I niestety pozostaje nam czekać ..kto to wie ile jeszcze ...:)
Może skuszę się na wyjazd z ZUS ..ale to w przyszłym roku.. bo chwili obecnej urlopu brak :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: stokrotka »

beab pisze: 10 paź 2017 11:45 I niestety pozostaje nam czekać ..kto to wie ile jeszcze ...:)
Może skuszę się na wyjazd z ZUS ..ale to w przyszłym roku.. bo chwili obecnej urlopu brak :)
Jadąc z ZUS -nie musisz mieć urlopu.Dostaniesz L4 na cały pobyt.
Vika6ae
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 02 paź 2017 17:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Vika6ae »

Dziś na koniec dnia miałam nr;1455. Ciekawe kiedy dostanę zaproszenie. Mam nadzieję, że grudzień już rozdany. Pozdrawiam czekających :kwiat:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Chetny,ja startowałam w 2013r z nr 105000,a w tym 123000.Różnica 18000.Po 4 miesiącach nie osiągnęłam nr wyjściowego z 2013r. Mnie zastanowiło coś innego, kol z mazowieckiego (dokładnie sprawdzę) ma nr startowy wyższy ode mnie i czas oczekiwania ok 26 miesięcy.Trudno,trzeba cierpliwie czekać.
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

stokrotka pisze: 10 paź 2017 16:52
beab pisze: 10 paź 2017 11:45 I niestety pozostaje nam czekać ..kto to wie ile jeszcze ...:)
Może skuszę się na wyjazd z ZUS ..ale to w przyszłym roku.. bo chwili obecnej urlopu brak :)
Jadąc z ZUS -nie musisz mieć urlopu.Dostaniesz L4 na cały pobyt.
Tego nie wiedziałam... :)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Beab,dostaniesz L4 i pojedziesz z ZUS za darmo,bo nawet za bilet zwracają. Kolega kilka razy skorzystał z takich wyjazdów i bardzo sobie chwalił. Ja czekam cierpliwie w kolejce z NFZ.Pozdrawiam.
slawa55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 14 lut 2014 18:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: slawa55 »

Witam.Ciekawa jestem ,czy Vikabea dostała skierowanie do sanatorium , nie odzywa sie ostatnio.Pozdrawiam.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

slawa55 pisze: 22 paź 2017 19:22 Witam.Ciekawa jestem ,czy Vikabea dostała skierowanie do sanatorium , nie odzywa sie ostatnio.Pozdrawiam.
Od 10.X (ostatni post) trochę czasu upłynęło. Mam nadzieję,że pochwali się,kiedy i dokąd wyjazd.Pozdrawiam.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, dlatego ja zaglądam do mojej kolejki tylko raz w tygodniu. Akurat tak się składa, że właśnie robię to w poniedziałki i może dlatego umykają moim oczom i komórkom nerwowym te wahnięcia :) ....i może w lepszej kondycji psychicznej doczekam wyjazdu . Pozdrawiam Śląskich "Towarzyszy niedoli " :kwiat:
ODPOWIEDZ