ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Witam oczekujących na zmiłowanie naszego NFZ :)
Strasznie cienki był ten tydzień, tylko o 443 miejsca przesunąłem się w kolejce, a wczoraj i dzisiaj po 78 :(
W zeszłym roku, o tym samym mniej więcej czasie też było tak cienko. Cóż, trzeba mieć nadzieję, że jakoś dotrwamy, dożyjemy, ale z drugiej strony wiadomo czyją matką jest nadzieja ;)

Pietko, zastępując pocztę nic nie przyspieszyłaś kolejki gdyż w trakcie weryfikacji wniosku, Twoje miejsce w kolejce przesuwa się tak, jakby wniosek był w NFZ. Sprawdzone.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Tak, JerzyP, to prawda, ale przynajmniej wniosek pewnie dotarł na miejsce :D co przy ciekawych praktykach Poczty Polskiej jest bardzo ważne.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Mówisz Pietko 50+, że nie ma to jak własnymi ręcami dostarczyć przesyłkę, chyba masz rację. :lol:
Już Lenin zwykł mawiać: "ufaj i sprawdzaj" :lol:

Ja swoje skierowanie wysłałem do NFZ listem poleconym, nawet doszło :)

A tak poważnie Pietko, to już chyba zaczęłaś poważne pakowanie walizek, tyle tego będzie, jak u kobiet :lol:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

:shock: Łooo maaatuuuluuu !!! Jadę pierwszy raz na tak długo i problem rzeczywiście jest. Bo poza wszystkim to góry, więc trzeba spakować się właściwie na każdą porę roku :) ale dam radę, walizka duża :D
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

:lol: Ło matulu :D Nie będzie źle, zobaczysz. Chyba gdzieś na forum znajdziesz posty co powinno zabrać się z sobą. Zobaczysz, że okaże się, że zabrałaś wiele zupełnie niepotrzebnych rzeczy :lol: Zresztą, to nie czasy stanu wojennego, wszystko jest w sklepach, tylko nie zapomnij karty do bankomatu :lol: Przecież jedziesz samochodem, więc tych walizek może być więcej niż jedna duża. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł by zabierać ze sobą rower skoro w Szczawnicy jest spora górka do sanatorium, przemyśl ten pomysł.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

No właśnie, czeka mnie chyba staszczenie roweru z górki i jazda płaska a potem wtaszczenie pod górkę . Jak to widzicie ? Powiem szczerze, że moje kolana wytrzymują bardziej jazdę na rowerze niż dreptanie pieszo, dlatego chcę zabrać dwa kółka.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

No niestety wykrakałeś Chetny :( :evil:
Dzisiaj ubyło tylko 60 miejsc. :(
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Dzisiaj na kardiologii zeszło 55 nr.Wyraźne spowolnienie. Pozdrawiam.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Dzień dobry Czekacze :D
Dzisiaj, w 439 roboczym (dla NFZ) dniu i po upływającym (24.6.) 22 miesiącu oczekiwania, moje skierowanie zostało odesłane do weryfikacji. Pierwszy etap za mną. :lol:
Dzisiejszy dzień dla mnie (kardiologia) skończył się na pozycji 39 628 tj. tylko 58 od wczoraj. Cienki ten tydzień :(

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Dzisiaj na kardiologii ubyło 178 nr. JerzyP, po weryfikacji startuj po zwroty.Może coś upolujesz :lol:. Ja jeszcze poczekam, do weryfikacji brakuje ok 10 miesięcy. Czas upływa,numerki spadają raz szybciej,raz wolniej,szkoda tylko,że człowiekowi lat przybywa.Pozdrawiam Wszystkich.
ODPOWIEDZ