WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Witam, informuję zainteresowanych, iż przybliżony czas oczekiwania na leczenie sanatoryjne ( profil reumatologia) wynosi obecnie 23 miesiące...Pozdrawiam serdecznie 🍀😎🍦🔆🤨
Awatar użytkownika
zenobi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 16 gru 2015 08:59
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: zenobi »

Witam, :) cisza.... nic się nie dzieje, może jakieś pytanka.
Czy ktoś z forumowiczów korzystał z wyjazdu na "Uzdrowiskową Rehabilitację dla Dorosłych w Sanatorium Uzdrowiskowym(Reumatologia)"
Jeżeli tak lub wie coś pewnego to proszę o info. jaki jest okres oczekiwania na wyjazd oraz do jakich
obiektów wysyłają czy do tych samych co na leczenie sanatoryjne?
Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam oczekujących. :kwiat:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Witaj zenobi, w 2016r. byłam na uzdrowiskowej rehabilitacji w sanatorium w Kołobrzegu ( Bałtyk) - reumatologia. Czas trwania turnusu wynosi 28 dni. Okres oczekiwania ok.14 mcy.Jest to inna kolejka oczekujących na wyjazd i nr startowe są dużo niższe- w moim przypadku ok.650. Nie wszystkie sanatoria posiadaję tę formę rehabilitacji w Kołobrzegu jeszcze Mesko i Gryf. Podczas mojego pobytu w Bałtyku o 2 dni później rozpoczął się turnus 21 dniowy- również reumatologia. Rehabilitacja uzdrowiskowa trwa o tydzień dłużej i różni się od „zwykłego” pobytu w sanatorium ilością wykonywanych zabiegów.W moim przypadku było ponad 100 zabiegów przez cały pobyt. Pozdrawiam serdecznie 🔆😎
Awatar użytkownika
zenobi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 16 gru 2015 08:59
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: zenobi »

Witaj sapphira, :kwiat: bardzo dziękuje za informację i zazdroszczę pobytu w "Bałtyku"bywałem tam ale tylko na wieczorkach.
Mam obawę,że ogólnie czas oczekiwania na wyjazdy się zwiększa to i na rehabilitację też trzeba będzie dłużej poczekać.
Pozdrawiam i życzę słonecznego weekendu. :)
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Zenobi, nie ma czego zazdrościć bo uważam, że „Bałtyk” jest przereklamowany i już nigdy nie chciałabym tam powtórzyć leczenia. W tym roku byłam także w Kołobrzegu ale w sanatorium MSW. Rewelacyjne miejsce pod każdym względem. Pozdrawiam serdecznie.🌧☔️
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Mazrena »

sapphira pisze: 22 wrz 2018 13:43 Zenobi, nie ma czego zazdrościć bo uważam, że „Bałtyk” jest przereklamowany i już nigdy nie chciałabym tam powtórzyć leczenia. W tym roku byłam także w Kołobrzegu ale w sanatorium MSW. Rewelacyjne miejsce pod każdym względem. Pozdrawiam serdecznie.🌧☔️
czy MSW to teraźniejsza Perła Bałtyku ??
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Mazrena, kiedyś „Perła Bałtyku” funkcjonowała jako „Kombatant”....Miłego weekendu🌦🍂🍁
tadzio_50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 13 kwie 2015 22:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: tadzio_50 »

sapphira pisze: 22 wrz 2018 13:43 Zenobi, nie ma czego zazdrościć bo uważam, że „Bałtyk” jest przereklamowany i już nigdy nie chciałabym tam powtórzyć leczenia. W tym roku byłam także w Kołobrzegu ale w sanatorium MSW. Rewelacyjne miejsce pod każdym względem. Pozdrawiam serdecznie.🌧☔️
Jestem tego samego zdania. Bałtyk jest przereklamowany. Byłem tam prywatnie i nigdy więcej nie zamierzam tam jechać. W Kołobrzegu są ośrodki, które są bardziej przyjaźniej nastawione na kuracjuszy, gdzie można przyjemniej spędzić czas. Jedyne co Bałtyk ma dobre to wieczorki taneczne, ale to zbyt mało. Na wieczorki można chodzić do Bałtyku nie koniecznie mieszkać w nim.
Pozdrawiam
biko
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 01 maja 2015 11:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: biko »

Reumatologia Poznań czas oczekiwania 23 miesiące , numerek 70315. Dwa lata temu 20 miesięcy i numerek 60859. Wcześniej 50101 i 18 miesięcy. Dobra zmiana ?
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23716
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: grazynamackowiak »

Witam :kwiat:
Data wniosku wystawiona ,przez lekarza 20.11.2018 r .
Status ;Uzdrowiskowa rehabilitacja w szpitalu uzdrowiskowym 28 dni :)
Numerek startowy 45 :)
Okres oczekiwania wpisano 4 miesiące 8-)
Pozdrawiam oczekujących :kwiat:
ODPOWIEDZ