NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: anezobk »

Witam wszystkich,a może ktoś wie ile się czeka w łódzkim na poszpitalne ???
bozenek123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 09 wrz 2012 13:58

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: bozenek123 »

Witam, na pobyt poszpitalny czekałam pięć miesięcy, też jestem z łódzkiego :kwiat:
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: anezobk »

:P bozenek123, bardzo dziękuję za informację .
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Bozena321 »

figus pisze: 06 paź 2017 11:24 Po 10 m-cach od powrotu z sanatorium melduję się w kolejce z przydziałem nr 55254 i przewidywanym okresem oczekiwania 24 m-ce. Cóż okres oczekiwania się wydłuża. Ostatnio miałem oczekiwać 19 m-cy wyszło ponad 21. Trzeba uzbroić się w cierpliwość jeżeli chce się trochę podreperować zdrowie. Trzeba przyznać, że ostatnie sanatorium bardzo mi pomogło. Pojechałem z zespołem ostrego bólu kręgosłupa i po tygodniu zabiegów ból minął. Na razie jest dobrze, oby tak dalej.
Witam :-) figus ile czasu minęło od wysłania wniosku do NFZ do otrzymania informacji, że jesteś "ustawiony" ;) w kolejce? Ja wysłałam 8 września i cisza :(
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Iza03 »

Witam
figus też jestem ciekawa, ja wysłałam 30 sierpnia i też cisza :)
Awatar użytkownika
ania1701
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 23 maja 2013 08:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: ania1701 »

Witajcie :D
Iza03 ja też złożyłam pod koniec sierpnia i też cisza. Dzwoniłam i pytałam co z wnioskiem. Otrzymałam odp, że czeka u balneologa w kolejce.
Pozdrawiam wszystkich :-)
Kasia50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2017 12:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Kasia50 »

Witam,ja czekałam na odpowiedź rowny miesiąc.Czas oczekiwania na sanatorium 22 m -ce.Z tego co się orientuję ,to kolejka się wydłuża .Odcinam już kupony 13 m-cy,pozostało jeszcze magiczne 20,500.Pozdrawiam wszystkich ,w grupie raźniej :D :kwiat:
figus
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 27 lut 2016 12:47
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: figus »

Bozena321 pisze: 19 paź 2017 21:49
figus pisze: 06 paź 2017 11:24 Po 10 m-cach od powrotu z sanatorium melduję się w kolejce z przydziałem nr 55254 i przewidywanym okresem oczekiwania 24 m-ce. Cóż okres oczekiwania się wydłuża. Ostatnio miałem oczekiwać 19 m-cy wyszło ponad 21. Trzeba uzbroić się w cierpliwość jeżeli chce się trochę podreperować zdrowie. Trzeba przyznać, że ostatnie sanatorium bardzo mi pomogło. Pojechałem z zespołem ostrego bólu kręgosłupa i po tygodniu zabiegów ból minął. Na razie jest dobrze, oby tak dalej.
Witam :-) figus ile czasu minęło od wysłania wniosku do NFZ do otrzymania informacji, że jesteś "ustawiony" ;) w kolejce? Ja wysłałam 8 września i cisza :(
Witaj Bożena321. Mój wniosek wysyłała przychodnia ale zarejestrowany został 6.08 a informację o kolejce dostałem 8.10 a więc nieco ponad 2 m-ce. Też się trochę dziwiłem, że tak długo nie ma informacji bo poprzednio trwało to około 1 m-ca.
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Bozena321 »

figus :-) dziękuję bardzo. Ja poprzednio też czekałam miesiąc, cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość i powiedzmy za dwa lata będzie urlopik :-) albo jakiś zwrocik może :-) Pozdrawiam oczekujących w kolejeczce.
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Iza03 »

Witam
Dzisiaj otrzymałam pismo o zarejestrowaniu.
Wróciłam z sanatorium 12 lipca, nowy wniosek wystawiony przez lekarza 17 sierpnia.
Czas oczekiwania 24 miesiące.
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ