Najlepsze tańce w Iwoniczu

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Najlepsze tańce w Iwoniczu

Post autor: Kachurka »

Kochani.Gdzie tańcować w Iwoniczu?Krakowiak,Ballada czy Glorietta?Czy w tych miejscach są jakieś preferencje?Bardziej pary,solo czy tez strój jakiś wymagany -bardziej formalny??
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Najlepsze tańce w Iwoniczu

Post autor: Dzia_dek »

Kachurka zacznę od końca Twojego postu, a więc od stroju. Jakiś na pewno jest wymagany. ;)
Po pierwsze na golasa to nigdzie Cię raczej nie wpuszczą, a poza tym chyba niezbyt wygodnie
się tańczy w takim adamowym stroju. :roll: To tak żartem oczywiście, a na poważnie napisano tu na
forum mnóstwo słów na temat stroju na wieczorki taneczne zwane dancingami. Nikt tam, w
żadnym z lokali nie wymaga kreacji wieczorowych czy wizytowych oraz noszenia na sobie sklepu
jubilerskiego, :o ale chodzenie w koszulkach typu t - shirt lub podobnych oraz w wyświechtanych,
a często nawet dresowych spodniach i sportowym obuwiu, osobiście uważam za niesmak. To nie
jest "potupajka" w świetlicy tylko idziemy do lokalu i chociaż nie jest on najwyższej klasy to mimo
wszystko jakieś minimum stroju zobowiązuje. To moje zdanie z którym można się nie zgodzić. :roll:
Hmm. preferencje ... solo to raczej do klubu, a na wieczorek taneczny to z partnerką/partnerem,
ale wiadomo, że w uzdrowiskach jest to raczej mało realne z wiadomych względów. Pary często chodzą
do "Zdrojowej", której tu nie uwzględniłaś. W pozostałych, spokojnie można potańczyć solo tzn. w kółeczku,
w wersji damskiej lub mieszanej. :lol: Jeśli chodzi o pozostałe wymienione przez Ciebie lokale to uważam
nadal, że mimo wszystko "Krakowiak". Wprawdzie "Ballady" dobrze nie znam, byłem tam tylko przez niedługi
czas w ostatni weekend października, ale coś mi tam nie pasuje. W "Glorietcie" wiało nudą i pustką. Najlepiej
to chyba jednak samemu dokonać sprawdzenia, a potem wyboru gdzie najlepiej nam się spędza czas. O tej porze
roku nie grają już pewnie w barze "Na Górce", ale na pewno w "Górniku", "Sanvicie", "Ziemowicie" i pewnie w innych
też. Jak na malutki Iwonicz jest w czym powybierać.Muzyka w lokalach, ceny za wejściówki czas grania były już tutaj
opisywane więc nie będę powielał po raz kolejny tych informacji. Można to bez problemu odszukać. Nie dotyczy to
jednak "Ballady", o której mogę jedynie powiedzieć, że na dzień dobry nie spodobał mi się zapach dochodzący z jej wnętrza. :shock:
Awatar użytkownika
jola49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 09 lip 2017 17:18
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Najlepsze tańce w Iwoniczu

Post autor: jola49 »

Kachurko, Dzia_dek cudownie i ze znawstwem świetnie Ci wszystko objaśnił... Ja tylko skromnie dodam: byłam w Iwoniczu i z pewnością pierwsze miejsce zajmuje "Krakowiak :) ', na drugim wśród mojego roztańczonego towarzystwa pewnie znajdował się "Górnik", ale też chociażby z tego powodu, że właśnie tam było nasze lokum. Życzę Ci wspaniałego, roztańczonego towarzystwa :serce: Przy okazji przypomnę, że parkietoterapia to nie tylko relaks, ale również rehabilitacja.. Jola.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Najlepsze tańce w Iwoniczu

Post autor: p-siak »

U mnie gdzieś sentyment do Bar na Górce.Swojsko, prosto.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Najlepsze tańce w Iwoniczu

Post autor: kuty »

Byłem w Iwoniczu dwa lata temu.... :)
.....Krakowiak.... i ....Glorietta....!!! :shock: :shock: :shock:
Jak "dziadek" pisze trzeba sprawdzić na własnej skórze....
Karnawał w pełni.....trzeba iść w tany :D
ODPOWIEDZ