Sanatorium -dla Kogo ?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Sanatorium - czy dom dla seniora kuracyjnego ?

Post autor: jacky6 »

Felice pisze: 24 sty 2018 20:27 może ja myśląca inaczej jestem,ale nawet przez myśl mi nie przemyka co autor chciał w tej wypowiedzi przekazać....
Myślenie nie boli ...
Wymaga jedynie czasu dojrzewania ...

:mrgreen: Teraz już wiem, że nie muszę się spieszyć. Życie to nie wyścig - to piękna przygoda, w której najlepiej uczestniczyć we własnym rytmie.

:ugeek:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium -dla Kogo ?

Post autor: Fionka »

Witam . Przyznam że Darek poszedł po bandzie . Ja swoją przygodę sanatoryjną zaczęłam w 2015 r. więc i doświadczenie marne . Co zaś tyczy się wczasów małżeńskich , to mają prawo , płacili składki ale trochę mnie wkurza fakt przydziału pokoi . W jednym się z Darkiem zgodzę . Temat wyjazdów 14 dniowych. Sama tego nie wymyśliłam . Były przeprowadzane anonimowe ankiety wśród kuracjuszy 70+ i 90 % stwierdziło że 21 dni to za długo .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium -dla Kogo ?

Post autor: Fionka »

Felice pisze: 24 sty 2018 20:27 jacky6,może ja myśląca inaczej jestem,ale nawet przez myśl mi nie przemyka co autor chciał w tej wypowiedzi przekazać.... :roll:
Piszę o twojej wypowiedzi... :mrgreen:
I tu się z Tobą Felice zgodzę a nawet podziękuję , bo już myślałam że nadmiar pracy mi zaszkodził i szare mimo ze intensywną pracą ćwiczone się zlasowały , bo niby w języku polskim ale ni hu, hu nie pojmuję :shock: :shock: :shock:
forumowicz

Re: Sanatorium -dla Kogo ?

Post autor: forumowicz »

Przyznam , że ja również mam problem ze zrozumieniem Jacky6 :roll:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Sanatorium - czy dom dla seniora kuracyjnego ?

Post autor: jacky6 »

wiesniaczkaela pisze: 24 sty 2018 20:34 Witam . Przyznam że Darek poszedł po bandzie . Ja swoją przygodę sanatoryjną zaczęłam w 2015 r. więc i doświadczenie marne . Co zaś tyczy się wczasów małżeńskich , to mają prawo , płacili składki ale trochę mnie wkurza fakt przydziału pokoi . W jednym się z Darkiem zgodzę . Temat wyjazdów 14 dniowych. Sama tego nie wymyśliłam . Były przeprowadzane anonimowe ankiety wśród kuracjuszy 70+ i 90 % stwierdziło że 21 dni to za długo .
1. I taką odbierze "pensję".
2. doświadczenie marne - przed Tobą jeszcze kopa lat i nie jeden kop w 4 litery.
3. wymysł "wczasów małżeńskich" jest tylko w jednej wyobraźni. I to chorej kardiologicznie.
4. płacenie składek ? - a jak ktoś płacił swego czasu wielokroć tego senior sanatoryjny ?
5. anonimowość ankiet ? śmiech na sali tak jak wywiady na ulicy.
amen.

:mrgreen: Teraz już wiem, że nie muszę się spieszyć. Życie to nie wyścig - to piękna przygoda, w której najlepiej uczestniczyć we własnym rytmie. :ugeek:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Sanatorium - czy dom dla seniora kuracyjnego ?

Post autor: jacky6 »

bibi pisze: 24 sty 2018 20:41 Przyznam , że ja również mam problem ze zrozumieniem Jacky6 :roll:
Zrozumiesz z upływem czasu...

:mrgreen: Teraz już wiem, że nie muszę się spieszyć. Życie to nie wyścig - to piękna przygoda, w której najlepiej uczestniczyć we własnym rytmie. :ugeek:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium -dla Kogo ?

Post autor: basiat »

Jednych nie rozumiem, drugich rozumiem, nawet bardzo. BRAWO BIBI :!: :serce:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium -dla Kogo ?

Post autor: Princi »

Basiatku :kwiat: ja mam podobnie :oops: ale to chyba nie jest źle :roll:
Bibi .... szacun [ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Sanatorium -dla Kogo ?

Post autor: jan19557 »

Dzwoniłem dziś do swojego sanatorium pani z recepcji powiedziała, że na turnusie ma być ponad 30 małżeństw i zajmą prawie wszystkie dwójki nawet są meldowane w studio 2+2 lub 2+1 a reszta w trójkach. Nie mam nic przeciwko małżeństwom ale w tych czasach trójki to powinna być ostateczność a wręcz powinny być zlikwidowane. Czasy PRL się już skończyły i z takimi lokalami też powinno się skończyć nie podpisując z nimi umów to może skłoniłoby sanatoria do remontów. Przebywanie ludzi w pokojach 3 i 4 osobowych to chyba nie halo jak na te czasy.
Chyba rozpęta się kolejna dyskusja
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Sanatorium - dla Kogo ? / czego ?

Post autor: jacky6 »

jan19557 pisze: 24 sty 2018 21:22 Przebywanie ludzi w pokojach 3 i 4 osobowych to chyba nie halo jak na te czasy.
Chyba rozpęta się kolejna dyskusja
Dokładnie tak.
Bo cele w więzieniach są mniej "ludniejsze".
Sytuacja życiowa wymusi na oferentach kuracji modernizację pokoi albo spowoduje upadek ( bankructwo ).
Ale nie ma strachu - konkurencja rośnie w siłę.

:mrgreen: Teraz już wiem, że nie muszę się spieszyć. Życie to nie wyścig - to piękna przygoda, w której najlepiej uczestniczyć we własnym rytmie. :ugeek:
ODPOWIEDZ