Aspołeczne zachowania w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14352
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: GIENIA »

Maarek36 pisze: 02 paź 2017 15:00
Dodam, że był to turnus rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych a ośrodek i organizator spełniali wymogi PFRON-nu.
Powinienes podac nazwę tego ośrodka ... podaj :oops:
Kasia50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2017 12:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Kasia50 »

Jestem w szoku ,nie przypuszczałam ,że jest taki ciemnogród jeszcze .Zachowania kuracjuszki no comment,bo szkoda klawiaturę zdzierać,ale wielce naganne jest postępowanie kierowniczki,po prostu nieodpowiednia i niekompetentna.Nie zostawila bym tego ,Marku.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14352
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: GIENIA »

W Dzwonkówce :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14352
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: GIENIA »

chetny pisze: 03 paź 2017 10:55

Witam też jestem w szoku na zachowanie dyrekcji tego ośrodka , podaj jego namiary , no i szkoda że mnie tam nie było oj by się działo :lol: :lol: . Tak na marginesie ciekawe co te babsko by powiedziało gdyby pojechała do Jarosławca do Panoramy morskiej gdzie osób z dziećmi z wieloma upośledzeniami było całe mnóstwo i nikt nawet nie pomyślał by się komukolwiek na kogokolwiek poskarżyć że czyjeś dziecko ma takie czy inne objawy choroby . Szczerze to po 1 powinno te wredne babsko być odizolowane , po 2 powinieneś od razu złożyć pisemną skargę z potwierdzeniem dostarczenia , po 3 złożyć skargę na ten ośrodek . Nie powinno się podpisywać z takimi ośrodkami na kurację z NFZ czy PFRON
Chętny ... pomijajac juz zachowanie tego , jak piszesz - babska ... jestem zszokowana , że było to w Dzwonkówce ... znam ten ośrodek , znam kierowniczke sali ..... aż mnie kusi , żeby jutro wsiąść w autobus , to tylko niewiele ponad dwie godziny jazdy i "pogadać " z tą kierowniczką ..... tylko co to da :?: :roll: :cry:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Hipokryt »

Zauważyłem, że mój wpis ożywił dyskusję w tym temacie a nadal nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie...
Czyje zachowanie było "aspołeczne"? Kierowniczki, tamtej kuracjuszki czy może nasze? A może to był przykład nietolerancji?
Sytuacja opisana przeze mnie nie miała miejsca w Dzwonkówce, więc wyjaśniam nieporozumienie. Było kilka lat temu w zupełnie innym sanatorium w innej znanej miejscowości górskiej. Dzwonkówka według mnie zasługuje na jak najlepsze oceny i taka sytuacja nie miała tam miejsca. Personel tego ośrodka zasługuje na wielkie słowa uznania!
Wracając do mojego wpisu to... taka sytuacja trwała tylko 2 dni, że musieliśmy czekać pod drzwiami stołówki. Co było dalej - chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Felice »

Czyje zachowanie było "aspołeczne"? Kierowniczki, tamtej kuracjuszki czy może nasze? A może to był przykład nietolerancji?
Aspołeczne oczywiście było zachowanie kuracjuszki,pani kierownik nieprofesjonalne.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Marku :kwiat: 3 lata temu to Ciebie nie znałam i nie wiedziałam ze piszesz o innym ośrodku. ...aczkolwiek wiem z Twojej rozmowy ze mną ze też były małe nieporozumienia. ...
Geniu :kwiat: przepraszam za wprowadzenie w błąd. ...dopiero telefon od Marka wszystko wyjaśnił. .....nie było zamiarem pisania źle o Dzwonkówce. ......pisałam to co widziałam i co mówił Marek.....nie mając pojęcia że sytuacja była 3 lata temu.....nieporozumienie :( :(
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: basiat »

No i wyszło "małe " nieporozumienie :( ........

Oczywiście aspołecznie zachowała się kuracjuszka. Dziwię się tylko p. kierownik :shock:
Mam nadzieję, że skoro trwało to tylko dwa dni, to może pani kuracjuszka zmienila zdanie :!: :?:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6422
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Martinka »

Taka sytuacja, którą czytam to nie było aspołeczne zachowanie, tylko zwykłe chamstwo :evil:
Byłam dawno temu z cała rodziną w Jarosławcu w Panoramie Morskiej.
Owszem były tam różne przypadki chorych dzieci i moje córki również to widziały,
ale zdążyły się zakolegować z niektórymi osobami, nie komentując ich choroby.
Jadąc tam chciałam, aby wiedziały, że życie ni jest takie piękne, jak
widzą siebie w lusterku :)
W związku z tym wyjazdem nabrały do życia trochę dystansu. :evil:
Pozdrawiam. :kwiat:
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Teraz to ja nie bardzo rozumiem .
Pod hasłem "aspołeczne" , przynajmniej na tym forum zmieściło się wszystko - każde naganne zachowanie.
Natomiast w opisanej przez Ciebie Marku sytuacji wystąpiło : brak profesjonalizmu, dyskryminacja, nietolerancja . Można byłoby jeszcze kilka określeń znaleźć i również pasowałyby.

Bez znaczenia jak to nazwiemy , takie zachowanie jest karygodne , nie będę komentować zachowania kuracjuszki ale personel ośrodka ???? , porażka ....

Ale daje mi podstawę sądzić , że pani Kierownik - jeśli pojedzie "do wód" zażąda od personelu aby np osoba stara, schorowana, brzydka nie siedziała przy wspólnym stoliku .

Jacy jesteśmy prywatnie, tacy jesteśmy służbowi :(

Przykro mi Marku
ODPOWIEDZ