Aspołeczne zachowania w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Slodziak_2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 04 kwie 2018 00:27
Staż sanatoryjny: 8

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Slodziak_2 »

Witam

Jedynym sensownym rozwiązaniem było przychodzenie przed szacownymi paniami ;)
Niestety - czasami aż ręce opadają

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: darek »

nie
nie
nie
nie wolno ulegać na chamstwo należy odpowiadać większym
i albo matrony się poddają albo poprosić o zmiane Stolika czy nawet Zywić sie .................po żądając Swej porcji.

Kiedyś był w sanatorium taki młody chłopak lat około ... no 30 widziałem tzn obserwowałem go z oddali kilku stolików ,że nie miał łatwego życia podczas posiłków z wczesniejszych informacji wiem ,że prosil o Zmiane stolika -ale DIETA i coż sie wydarzyło około połowy turnusu chłopak wstał podczas pierwszego dania i oddalił sie od stolika słychać było podniesione głosy
na kolacji nie pojawił się podobnie śniadanie ,ale na kolejny obiad był pierwszy przy stoliku.
Nawet nie zwróciłem uwagi ,ale podeszły wszechwiedzące wszystko owe dwie Panie i chłopak wyciagnął puszkę dezydorantu lub sparyu i cos wypsikal na Pań talerze tego nie widzialem cos co Bardzo ..smierdziało
było to tzw śmieszny dezydorant z ..kupa
Wstał i opuscił stolowke pozostawiając prawie 200 kuracjuszy z niezłym Smrodem

Był świadom konsekwencji
ae ze skończyła się jego gehenna stolikowa.
Panie wprost serwowały czy kosztowały potrawy oczywiście co do rozdzialu najpierw One a resztkę ew Ten chłopak
Podczas posilków nawet nie pozwoliły mu zacząć Bo Najpierw ..Modlitwa
Ciagłe nagabywania czy był już tak tak czy był na nabożeństwie..majowym czy był nawet u spowiedzi
Kobiety chyba chciały Go zbawić na Żywca

po wysypania zawartości wprawdzie został zawezwany przed Oblicze Dyrekcji ,ale od sniadania miał Nowe miejsce
Oczywiście ZOSTAŁ potępiony ,ale i Zyskał Kilku Znajomych którzy poparli jego Czyn
Awatar użytkownika
Slodziak_2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 04 kwie 2018 00:27
Staż sanatoryjny: 8

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Slodziak_2 »

Witam
Można - owszem uprzykrzyć życie współbiesiadnikom a czasami również sobie ale można sprawę załatwić z uśmiechem na twarzy. Ja właśnie postanowiłem załatwić sprawę w ten sposób.
Dzięki temu mogę mimo wszystko bardzo miło wspominać ten pobyt.
Panie po prostu nie miały już możliwości popisać się zaradnością degustatora a ja - wraz z kolegą, również pokrzywdzonym - często w duchu mieliśmy niezły kabaret.
Panie oczywiście cieszyły się z naszej niebywałej chęci pomocy ;)
Czasami na szczęście śmiech potrafi zdziałać nieco więcej niż złość

Pozdrawiam

Ps.
Panie po pewnym czasie czerwieniły się jak nastolatki, gdy zrozumiały dlaczego doszło do takiej a nie innej sytuacji. Dało im to solidnie do myślenia.
Awatar użytkownika
Slodziak_2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 04 kwie 2018 00:27
Staż sanatoryjny: 8

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Slodziak_2 »

Idąc dalej - kolejnym ciekawym zachowaniem jednego z kuracjuszy byłe smarkanie i spluwanie do basenu.

Chcąc - nie chcąc, jak dla mnie basen jest jednym z lepszych zabiegów sanatoryjnych. Niestety - kultura współpływaczy jest doprawdy różna.
Któregoś dnia miałem wątpliwą przyjemność "opitolenia" gościa za czynności - jak na wstępie. Niestety - wątpliwie przyjemne jest pływanie w basenie wraz z taką obsadą ;)
Nie wspomnę już nawet o zasadach wejścia na basen - niektórzy nie czują potrzeby wejścia pod prysznic czy odkażenia stóp....
Niestety - czasami człowiek się zastanawia - skąd ci wszyscy geniusze się biorą skoro ja jestem typowym chamem ze wsi ;)

Pozdrawiam
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Slodziak - za to ostatnie zdanie , masz u mnie 10 PLUSIKÓW :D
te xxxxxxxxxxx ( nie wymienie województwa ) z metra cięte , sa najbardziej niekulturalne , bezczelne i potrzebujace :P - jakby zapomniały , że pierwszą stolicą było Gniezno , druga Kraków .... :P
Awatar użytkownika
Slodziak_2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 04 kwie 2018 00:27
Staż sanatoryjny: 8

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Slodziak_2 »

Witam

Czyli jednak pewne rzeczy są ogólnie znane :lol:
i nie jest możliwym ukrycie pochodzenia "kulturalnych" osób :D

Pozdrawiam
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

kto sie urodzi bÓrakiem , bÓrakiem zostanie zawsze - nieistotne czy to wies , czy duże miasto :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Fionka »

Oj Ludu ....Nie ten cham co z matką ziemią związany ale ten co chamskie wychowanie ma. Mieszkam od prawie 10 lat na prawdziwej wsi ,( nawet 2 krowy i byki są )i wierzcie mi że spotkałam wielu bardzo wartościowych taktownych ludzi . Jam łodzianka z dziada pradziada i to właśnie w mieście Łodzi częściej potykałam się o chamstwo . Najgorsi Ci co z nabycia :lol: :lol: Jak to mawiała moja babcia ... tego się nie wyuczy , z tym trzeba się urodzić :!: :!:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Atina »

Żadne fakultety nie pomogą... :roll: nie ma znaczenia miasto czy prowincja.
Awatar użytkownika
Slodziak_2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 120
Na forum od: 04 kwie 2018 00:27
Staż sanatoryjny: 8

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Slodziak_2 »

No niestety - dlatego często przychodzi toczyć boje o normalność

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ