Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Drogie Panie dodał bym jeszcze Horyniec i Polańczyk. :D
Marcepan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 lip 2011 12:26

Re: Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Post autor: Marcepan »

Witam :) jestem tu po raz pierwszy i chciałam sie dowiedzieć gdzie najczęściej kieruje zus przy schorzeniach psychomatycznych. Jestem z łódzkiego i chciałabym mieć możliwość wyboru. Narazie byłam na komisji tj 19.03. I mam czekać 14 dni na decyzje. Pewnie nie bedzie mozna wybrac sobie miejsca (wolałabym góry) lub ewentualnie terminu ;)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Post autor: Maryann »

Witaj Marcepan..Jak bylam w Ustroniu w Danielu to byla tam takze grupa psychosomatyczna z ZUS...Na stronie ZUS jest mapka gdzie wysylaja na schorzenia psychosomatyczne...Z lodzkiego to najblizej jeszcze Wieniec Zdroj i Konstancin Jeziorna...
Marcepan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 lip 2011 12:26

Re: Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Post autor: Marcepan »

Hej :D. A ty skąd jesteś? Szkoda bo ja wolałabym nawet ten Ustroń. Ale może zdarzy sie cud jakiś :lol: Ostatecznie moze byc ten Wieniec ;) koleżanka była w tamtym roku ale na narząd ruchu i była zadowolona. Tego Konstancina najbardziej sie obawiam :roll: nwm czemu jakoś tak nie kojarzy mi sie z uzdrowiskiem.
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Post autor: marjolus »

Marcepan pisze: 20 mar 2018 15:55 Witam :) jestem tu po raz pierwszy i chciałam sie dowiedzieć gdzie najczęściej kieruje zus przy schorzeniach psychomatycznych. Jestem z łódzkiego i chciałabym mieć możliwość wyboru. Narazie byłam na komisji tj 19.03. I mam czekać 14 dni na decyzje. Pewnie nie bedzie mozna wybrac sobie miejsca (wolałabym góry) lub ewentualnie terminu ;)

W tym roku
Koleżanka z łodzi jedzie w czerwcu z psychosomatyki do Ustronia. Miała wybór z wieniec czy coś w tym stylu i wybrała Ustroń termin też sama wybrała bo był tez maj. Poznalysmy się 3lata temu
W Inowrocławiu i jak chcialysmy znów po roku razem ja w warszawie mialam wybór Inowrocław albo Augustów wybrałam Augustów dzwonię by i ona wybrała. A jej w lodzi dali Inowrocław albo Polańczyk bo do augustowa za daleko i nie wysyłają ale to bylo 2 lata temu
Marcepan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 lip 2011 12:26

Re: Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Post autor: Marcepan »

Hej :) Miała wybór ? Mnie nic nie powiedzieli tylko kazali czekać 14 dni na decyzje. Komisje 19.03 miałam. A wczoraj wysłałam pismo do zus z miejscem gdzie chciałabym ewentualnie pojechać. Ale nwm co oni na to :roll: :!: Zaznaczyłam Wieniec. Myślałam tez o Krynicy albo Ustroniu.
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Gdzie najczęściej wysyła Łódzki NFZ

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Psychosomatyka była również w Aleksandrowie Kujawskim. :)
ODPOWIEDZ