Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Dziadku , cosik mi się wydaje że to nie nikt inny jak Ty wkładasz kij w mrowisko . Mam wrażenie że dopadła Cię zazła :lol: i epidemia krytykanctwa . Nie widzę nic złego, jeżeli ktoś wetuje opinie odludka z powodu braku zainteresowania spaniem z obcą osobą, na 15 metrach kwadratowych . Zdarzyć się może że zostaną zakwaterowane osoby o diametralnie innych upodobaniach i sposobie bycia a wtedy za miast odpoczynku - gehenna :!: Piszę to na podstawie kilkuletnich doświadczeń które zdobyłam podczas pracy na turnusach rehabilitacyjnych.Nie jest to regułą ale się zdarza. Wielokrotnie współspacze się dogadują i wtedy jest super .Ja osobiście nigdy nie zdecyduję się na pokój dwuosobowy z obcą osobą .Staram się składać z koleżanką wnioski o wspólny wyjazd i jak dotąd nam się udaje. Obecne przepisy wymagają zaświadczenia od lekarza specjalisty ze szczególnym wskazaniem na potrzebę samodzielnego zamieszkania z wyszczególnieniem czy ma być to lokum z odrębnym węzłem sanitarnym . Różne są schorzenia i różne potrzeby.Zaświadczenie od lekarza POZ to już historia.
Awatar użytkownika
Agazafir
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 04 paź 2017 13:06
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Agazafir »

zawiela pisze: 18 paź 2017 12:44 Masz rację,co ma być ,to będzie,jedziesz pierwszy raz,zobaczysz co i jak.Bedzie dobre.Trzymam kciuki,abyś dostała fajnych współspaczy i nie tylko.Gdzie jedziesz?
Do Świnoujścia, sanatorium "Sobótka".
pozdrawiam
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

wiesniaczkaela pisze: 18 paź 2017 21:43 Dziadku , cosik mi się wydaje że to nie nikt inny jak Ty wkładasz kij w mrowisko . Mam wrażenie że dopadła Cię zazła :lol: i epidemia krytykanctwa . Nie widzę nic złego, jeżeli ktoś wetuje opinie odludka z powodu braku zainteresowania spaniem z obcą osobą, na 15 metrach kwadratowych . Zdarzyć się może że zostaną zakwaterowane osoby o diametralnie innych upodobaniach i sposobie bycia a wtedy za miast odpoczynku - gehenna :!: Piszę to na podstawie kilkuletnich doświadczeń które zdobyłam podczas pracy na turnusach rehabilitacyjnych.Nie jest to regułą ale się zdarza. Wielokrotnie współspacze się dogadują i wtedy jest super .Ja osobiście nigdy nie zdecyduję się na pokój dwuosobowy z obcą osobą .Staram się składać z koleżanką wnioski o wspólny wyjazd i jak dotąd nam się udaje. Obecne przepisy wymagają zaświadczenia od lekarza specjalisty ze szczególnym wskazaniem na potrzebę samodzielnego zamieszkania z wyszczególnieniem czy ma być to lokum z odrębnym węzłem sanitarnym . Różne są schorzenia i różne potrzeby.Zaświadczenie od lekarza POZ to już historia.
Witaj Elu jestem ODLUDKIEM ;) :lol: i kocham być w jedyneczce ,czy się to komuś podoba czy nie i bez wzgledu na to co co tutaj pisze. :kwiat: :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: GIENIA »

Dzia_dek pisze: 18 paź 2017 20:42
Riki chyba wsadziłeś kij w mrowisko. Zaraz Ci się pewnie nazbiera od tych "odludków",
które oczywiście ... absolutnie ... ależ nie ... ależ skąd ... nigdy w życiu. Zaraz sobie
poczytasz o "moim" schronieniu, azylu, twierdzy, różnych upodobaniach, jak półgodzinne
kąpiele, spacery w negliżu, spanie w stroju Ewy, czytanie po nocach i takie tam jeszcze inne.
Nic osobiście nie mam do osób, które tak walczą jak lwy o pobyt sanatoryjny w jedynkach.
Zbyszku ... schronienie , azyl , twierdze , czytanie nocami i chodzenie z gołą duuupą , niech każdy ma w domu ;) :twisted: .. sanatorium , to nie czyjeś widzimisię bo ja , bo one , bo nie ......... nie pasuje ... niech nie jedzie .... w szpitalu tez żądaja królewny jedynek .... bo co ?? bo ktos pachnie inaczej ??? :?: :?: :?: :roll: :roll:
Oczywiście nie mam tu na mysli osób , które mają przeciwwskazania medyczne .... ale osoby o wygórowanym ego ....
Na moim ostatnim pobycie było nas trzy w pokoju ... kazda o zupełnie innym stanie zdrowia , o innych zainteresowaniach , o innych poglądach ... ale ... ilez razem spędzałysmy czasu :?: :?: ... a ten , który spędzałysmy , wspominamy miło i wesoło ...

:)
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

.......
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Sloneczko »

Kruszynko :kwiat: A ja latalam dzisiaj zabalsamowana po pokoju :shock: :?
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 21 paź 2017 16:22 Kruszynko :kwiat: A ja latalam dzisiaj zabalsamowana po pokoju :shock: :?
:lol: :lol: Bo podglądaczek nie miałaś widzisz masz komfort ,masz jedyneczkę :lol: :lol:
No i masz fochy by mieszkać samej :lol: :lol: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Qurde , do szpitala nie idę z własnej nie przymuszonej woli ale z musu , kiedy jestem bardzo chora, ale do sanatorium jadą ludzie zdrowi . Chorych osób sanatorium nie przyjmie , musimy mieć dobre wyniki badań - jedziemy do uzdrowiska :roll: W szpitalu uzdrowiskowym nigdy nie byłam ale z tego co tu czytam na forum to tak jak w szpitalu z NFZ tak i tam nie ma nikt szans na osobne lokum z powodu widzi mi się . Taka sama reguła obowiązuje na wyjazdach w ramach prewencji rentowej .Zero jedynek dla komfortu . Muszą być w w przypadku wskazań lekarskich i takie są . Uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne można przyrównać do turnusów rehabilitacyjnych .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Słoneczko -odludku jeden Ty :lol: . Straciłaś wiele np. wieczornych audycji , jedynej słusznej stacji , majtasów min. dwudniowych wietrzonych na krześle , w bonusie dorzucę rajtuzki ze sztywnymi stopkami i staniczek typu namiocik z tropikiem :roll: , nie posłuchasz jaką kupkę zrobił wnusio i jak jedna pani , drugiej pani , nie poniuchasz Amolu rano wieczór i w południe a tak pachnie cudnie . Każdy żyje jak lubi ale nie każdemu obcemu to przypada do gustu . Jeden śpi przy otwartym oknie i super , inny przy zamkniętym i super , jeden czyta w nocy i super , inny ogląda telewizje i super . tylko de super sprawy jakoś się wykluczają . Może się mylę . Ela odludek .
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Sloneczko »

Elciu moja Ty kochana :kwiat: :serce: Ja już to widziałam i przezylam .
Teraz niech mnie sobie poogladaja....piekna, gołą i nabalsamowaną :lol: :lol:
Zablokowany