Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Kruszynko , po co pytasz :?: wiadomo że do jedynki :lol: . Tylko że wcześniej się nie nabalsamowała :lol: :lol: , to kosza dała :lol: :twisted: Wszak wiadomo , po co nam jedynki :roll: :roll: :lol: :lol:Teraz serio , jasne że z ZUS jak zostaną jedynki to dadzą ale jak się dzwoni to mówią że nie ma i nawet nie wyjaśniają jaka jest procedura .Natomiast jeżeli chodzi o NFZ , to oni w ogóle nie biorą pod uwagę żadnych zaświadczeń . Wytłumaczono mi to w NFZ argumentując właśnie tym że na uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne jadą ludzie w celu poprawy stanu zdrowia a nie na leczenie , tym zajmują się szpitale uzdrowiskowe . W większości obiekty sanatoryjne przychylają się do prośby kuracjuszy , jeżeli przedstawi się zaświadczenie ale nie jest to ich obowiązek.Dwukrotnie byłam w San. z NFZ i dwukrotnie miałyśmy problem z otrzymaniem dwójki , mimo że z moją Janią obydwie miałyśmy zaświadczenia . Za pierwszym razem nic nie pomogło i byłyśmy zakwaterowane w trójce a było to w Sopockim leśniku . Nasza trzecia to wspaniała Dziewczyna ale komfort wypoczynku szczególnie mojej przyjaciółki to była udręka , mimo empatii jaką wykazywała nasza współspaczka . Za drugim razem nam się udało w Ciechu w Julianówce ale to była dobra wola pracowników , tak jak przy kwaterowani par damsko - męskich - nie muszą . Odludekela
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: VVENUS »

Moi Drodzy dobrze, że jest wybór , bo każdy ma inne oczekiwania i nawyki.Ale niestety nie ma i nie będzie samych jedynek w sanatorium , a dwójki dla małżeństw dlatego czasem musimy się zintegrować pomimo wszystko.. Dlatego ja znów w trójce z spoko dziewczynami , a zwiedzam okolicę i nie tylko ;) z dziewczynami z jedynek, a nawet u nich bywam. Także mam jakby meldunek w dwóch pokojach :-) :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Sloneczko »

Elciu :kwiat: A po co są jedynki według Ciebie? Zawsze miałam dwójkę ale po pewnych zawirowaniach w swoim życiu stwierdziłam, ze jedynka dobrze mi zrobi. Muszę się wyciszyć.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Venus , fajnie że Ci się udało zmontować super ekipę - to podstawa.No i przygarnęłaś odludki :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Sloneczko pisze: 21 paź 2017 18:03 Elciu :kwiat: A po co są jedynki według Ciebie? Zawsze miałam dwójkę ale po pewnych zawirowaniach w swoim życiu stwierdziłam, ze jedynka dobrze mi zrobi. Muszę się wyciszyć.
Po to żeby przyjmować , po balsamowaniu :lol: :lol: no co , tak kiedyś to przeczytałam , bo do tamtej pory miałam inne priorytety starając się o samodzielne lokum . Teraz wiem ale wiedzy nie wykorzystałam jeszcze :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Sloneczko »

Jakoś inaczej myślę :? A po kąpieli zawsze się balsamuje i chodze nago aby sie wchlonelo . Nie tylko w sanatorium :roll:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Słoneczko ale inni myślą inaczej :roll: Kit z nimi :lol:
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: VVENUS »

wiesniaczkaela pisze: 21 paź 2017 18:04 Venus , fajnie że Ci się udało zmontować super ekipę - to podstawa.No i przygarnęłaś odludki :lol: :lol:
Elu gdzie tam odludki. Bardziej ludki od innych ludków :lol:
Ale ekipa zgrana ;)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Dzia_dek »

wiesniaczkaela pisze:(...)Mam wrażenie że dopadła Cię zazła :lol: i epidemia krytykanctwa.(...)
Elu, jak mogłaś coś takiego napisać. :roll: Ja i krytykanctwo, ależ skąd, nigdy w życiu. Nie w tym temacie.
Chyba nie do końca zostałem zrozumiany w poprzednim moim poście. Mnie naprawdę nie interesuje z jakich
powodów ktoś ubiega się o pobyt w pokoju jednoosobowym. To co w tamtym poście pozbierałem o powodach
z jakich ludzie ubiegają się o jedynkę, to taka trochę przejaskrawiona przekora z mojej strony. Przecież napisałem, że:
Dzia_dek pisze:(...) Nic osobiście nie mam do osób, które tak walczą jak lwy o pobyt sanatoryjny w jedynkach.
Dziwi mnie tylko jak same, siebie podkręcają w przeświadczeniu, że muszę mieć jedynkę bo ...
a po tym niechby nawet potop. Jak ktoś chce mieć jedynkę to się o nią stara, ale po co robić
wokół tego tyle szumu, zamieszania i starania, aby pisaniem udowodnić wszystkim dookoła
jaką to ja jestem towarzyską osobą, ile to ja mam znajomych, ale pobyt to tylko w jedynce.
Szczególnie chodzi mi o fragmenty, które podkreśliłem, a które na tle całości gdzieś umykają czytającym.
Za to do łez ubawił mnie Twój post podpisany Ela odludek. Myślę, że osobę, którą opisałaś na
początku tamtego postu szybko i skutecznie wyleczył bym z jej przyzwyczajeń. Potrzebowałbym
do tego tylko małe nożyczki, trochę włosów, no, może jeszcze tylko ... kilka szpilek. I ... trzy dni. :lol:
Miałem kiedyś, w pokoju (trójka), kogoś podobnego do osoby z Twojego opisu. Tylko gość
szedł spać o 19;30 (w lipcu) i wstawał o 4 rano. Nie stosował Amolu, ale balsam do ujędrniania
dolnej, :roll: (tzn. od ud do pasa :lol: ), części ciała, o zapachu, :evil: który o tak wczesnej porze potrafił
postawić nas na nogi. Po czterech dniach pobytu sam poszedł poprosić o zmianę pokoju. No cóż,
życie jest czasem okrutne dla tych co nie potrafią poszanować innych i uważają się za pępek świata.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Witaj . Słowo pisane nie kiedy bywa inaczej odebrane , niż to paplane :lol: Kamień z serca , bo bardzo lubiłam Ciebie :lol: czytać . Przy jedynce jednak zostanę :!: :lol: :lol:
Zablokowany