Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: moderator »

Zgadza się Sztani - bardzo proszę piszcie na temat wątku lub zakładajcie inne o stosownej nazwie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: GIENIA »

...mam ciekawostkę :lol: :lol:
Wprawdzie mogłoby to sie nadawać na wątek o aspołecznym zachowaniu , , ale jest to także mowa o pokoju trzyosobowym , więc opisuję na obydwu :)
Panowie mieszkają w trójce . Jeden z nich taki "zaradny" , że przywiózł ze sobą 20 par skarpetek i 20 par majtek :lol: :lol: a to po to , aby codziennie zakładać swieże , ale nie trudzić się praniem :lol: :lol: no tak , tylko , że te noszone już , wkłada do reklamówki i do szafy :shock: koledzy nie mogli obczaić co tak śmierdzi w szafie , dopiero wczoraj jeden z nich odkrył feralne miejsce . Nie wiedzieli czy się smiac , czy płakać , jak kolega wytłumaczył Im swoją zaradnośc :lol: :lol:
Nie napiszę nic więcej , bo nie chcę być przez pewne osoby zdemaskowana . :P
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: To_ja_Jowita »

Giena nie wiadomo czy się śmiać czy płakać haaa Istny kabaret
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

Dobrze że wszyscy trzej nie wpadli na ten sam pomysł :shock: :lol:
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

Czemu wąchać cudze skarpety , skoro można własne :P

ja nadal twierdzę , że najlepszy pobyt , to tylko w jedynce :D
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: mariolaa »

:shock: naprawdę szokujące postępowanie :shock: , "zaradność" :shock:

- tylko jedynka :), oby było ich więcej i nie było kłopotów z ich otrzymaniem.
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

w sanatoriach powinny być tylko jedynki i dwójki :idea: dwójki dla małżeństw i osób , które żle sie czują same w pokoju gdzies tu czytałem , że GIENIA jest sama w dwójce i nie jest zadowolona :shock: no ale każdy ma inne oczekiwania
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

A ja jestem za koedukacyjnymi :lol: a co??? Idźmy na całość :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: darek »

.kilka lat temu gdy jeszcze preferowałem zgadzałem się na pokoje dwu osobowe ze względu na schorzenie przybywam do jeszce Kołobrzeskiego Kombatanta przed remontem i Zmianą Nazwy stoję grzecznie w kolejce do recepcji po całonocnej podrózy otrzymuję klucz do pokoju dwu osobowego ..Grzecznie się Pytam czy Jestem jeszcze Sam czy już jest ..
Pani powiedział ,że jestem dokwaterowany bo K;ucz główny jest wydany .
Wchodzę do pokoju a że był to koniec maja to chciałem czym predzej na plaże ..szybki ,nawet super szybki prysznic ..krótkie gacie i na plaże
Fakt w pokoju stała walizka była jakieś kurtka w szafie nie zwracałem uwagi.
Ze wzgledu na to że Kombatant jest dużym obiektem z plaży przyszedłem tylko na stołowkę i po obiedzie spowrotem na recznik i plaże ..fakt Stałem się szybkim burakiem ..ramiona fajnie czerwone
Powrót do pokoju a tam kartka od pań Pielegniarek że zapraszaja do Lekarza
Kolejny szybki prysznic przebrałem się i wplanie miałem lekarz i odwiedzenie Sanu tak też się stało
około 21,59 powrót do sanatorium odczekanie na winde pamiętam piętro 8 i wejście do pokoju
Oczywiście od 9 rano nie spotkałem Mojego współspacza bo ciagle byłem po za pokojem
Delikatne pukanie i otwieranie kluczem pokoju
Wchodzę świeci się ,ale Ktos jest w łazience i po kilku minutach wychodzi...........Anna ...Kowalska -bo i Ja Kowalski
Pani w pisk co Pan tu ROBI
Ja grzecznie ..mieszkam
Ładna Pani w skąpej podchodzącej pod erotyke pidżamie i ja prosto z tzw ..tańców u Mariana w Sanie
ZONK
Wyszedłe z pokoju wziołem dokumenty poczekałem na Pania i do Recepcji.

a tam kilka ludzi z pierwszymi Problemami ten chrapie ,tamten pali ten się kapie
odczekaliśmy chyba do 15 po dwunastej
I delikatnie z pytaniem co się stało
Otóz około 10 dni przed rozpoczeciem Turnusu obiekt otrzymuje z NFZ wykaz osób ,które maja przyjechać
sa dwie osoby o tym samym Nazwisku
sa dwie osoby z tego samego Miasta
sa dwie osoby w podobnym wieku Różnica 1 roku

KTO TO JEST.. małżeństwo

Pani Recepcjonistka ,która nomen omen znałem z poprzednich pobytów stwierdziła ,że skoro nastapiła pomyłka to jedno z Nas bedzie musiał przejśc do innego pokoju na nie wyremontowane wtedy chyba 2 czy 3 piętro
Oczywiście zadne nie chciało sie zgodzić
Okazało się ,że w nastepnym dniu miała być zwolniona 1 na tym samym 8 piętrze ale co z ta Noca ????
Pokoi Brak -ewenement akurat WSZYSTKIE zajete ..chciano mnie przenieść do jednej z Mew
Zgodziłem sie pozostawić bagaże i przekimać na tzw Waleta w jednej z ówczesnych jeszce salek TV mając zagwarantowną od następnego dnia ową Jedynkę .
Najfajniejsze było to ,że BYLIŚMY JEDYNYM "małżeństwem" rozdzielonym w tym obiekcie
Oczywiście kilka lat później kolejny Dyrektor wszystkie dwójki i jedynki nakazał dawać singlom a małżeństwa rozdzielać do trójek
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: GIENIA »

Miriam pisze: 22 lut 2018 20:34 A ja jestem za koedukacyjnymi :lol: a co??? Idźmy na całość :lol:
Dobry pomysł :lol: :lol: :lol: :lol:
Zablokowany