Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: forumowicz »

Nie wszędzie jest większość wieloosobówek - Dzwonkówka Szczawnica , prawie same dwójki , Mesko Kołobrzeg jedynki i dwójki - i wiele innych .we wszystkich powinno byc jak w Mesko :idea:
Maria2603
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 23 kwie 2017 21:33
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Maria2603 »

Byłam 3 razy w pokojach 3 osobowych i 1 raz w jedynce. W trojkach było fajnie, jak nie z jedną to z drugą szło się dogadać. Tylko ze jednak trochę tłoczno. W jedynce cisza, spokój i większa swoboda.
Jeżeli miałabym wpływ na przydzielenie pokoju to zdecydowanie jedynka.
Niedługo tez jadę i ponoć są pokoje 2 osobowe. Zaobaczymy jak będzie.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Hipokryt »

Waldeklat45 pisze: 16 lut 2018 14:36 Nie wszędzie jest większość wieloosobówek - Dzwonkówka Szczawnica , prawie same dwójki (...)
Właśnie rok temu dzwoniąc wcześniej do tego ośrodka aby zamówić letni turnus - zaproponowano mi jedynkę bez żadnych wskazań i zaświadczeń, więc chyba nie jest aż tak źle pod tym względem? Oczywiście odmówiłem :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Felice »

Maarek36 piszesz o jednorazowej sytuacji i usiłujesz wszystkim wmówić że pokój jednoosobowy jest ot tak...prosisz,a nawet nie prosisz i masz.
Otóż zapewniam że jest inaczej i sytuacja przez ciebie opisywana jest incydentalna. Ponadto piszesz,że dzwoniłeś zamawiając turnus. Mniemam,że dotyczy to prywatnego wyjazdu. A to już jest inna bajka.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Fionka »

Na turnusach rehabilitacyjnych 14 dniowych są jedynki za sporą dopłatą.Większość ośrodków ma status obiektu sanatoryjno wypoczynkowego.Dla tego miedzy innymi występują braki w pokojach jednoosobowych.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Hipokryt »

Chętny - wreszcie dobrze gadasz Kolego i na temat, więc Wielki Szacun dla Ciebie :)
Już odpowiadam, ze w Dzwonkówce proponowano mi jedynkę bez problemu. Nie był to pobyt prywatny tylko turnus z PFRON a ja jako opiekun z synem o znacznej niepełnosprawności. Z powodu konieczności sprawowania ciągłej opieki inny pokój nas nie interesował jak tylko dwójka (był pokój 432). Parking również był dla nas darmowy :D
Z tego wniosek, że ten ośrodek jest przyjazny dla niepełnosprawnych, więc chwała im za to :!:
Jeśli moje sytuacje są "incydentalne" to nie znaczy, że są nieprawdziwe i może warto poznać?
A z tym "dawaniem siana i sianiem fermentu" to... wyjaśnij proszę w kulturalny sposób co masz na myśli?
Chętnie pomogę :)
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6353
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Martinka »

O co Wy się kłócicie. :?:

Każdy bierze to co lubi. Ja wolę brunetow i pokój
Jednoosobowy. :!: :!: :!:
Nie chce mi się już zaglądać do tego wątku :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: darek »

Martinka pisze: 16 lut 2018 18:05 O co Wy się kłócicie. :?:

Każdy bierze to co lubi. Ja wolę brunetow i pokój
Jednoosobowy. :!: :!: :!:
Nie chce mi się już zaglądać do tego wątku :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!:
.................że też podczas Mych pobytów na Swej drodze sanatoryjnej nie Spotkałem Ciebie .....
Jam chyba "Brunet " tylko z delikatna nadwagą -ale gubi się przy odpowiednim wzroście i tez preferuje pokój jednoosobowy .
Tylko w ..Naszym przypadku może należało się zastanowić nad ..Apartamentem z w dwoma umywalkami w lazience oraz prysznicem i wanną z hydromasażem.
No ale własnie nieopatrznie zmieniłem temat z pokoi na prawie sanatoryjny romans :serce:
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: Lisa »

Witam, jestem właśnie w Lądku w Jubilacie, mieszkam w jedynce, bo w drodze do sanatorium dostałam gorączkę i nie wstałam z łóżka od czwartku, więc nie dokwaterowali mi nikogo, szczerze mówiąc, gdyby nie Tomek i Dorota z forum, nikt by do mnie nie zajrzał, a Oni przychodzą, donoszą lekarstwa, jedzenie i tutaj wielki szacun dla Nich i dla tego forum:)pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pokój 1, 2 czy 3 osobowy?

Post autor: sztani »

A tak sie martwiłaś szukałaś kogoś do pokoju a tu taka niespodzianka (przyznam ,że niezbyt przyjemna, choroba) i jedynka ale będzie lepiej zdrowiej . Imiona czasami nic nie mówią ale jak byś podała nicki to już więcej . Całą trójkę pozdrawiam :)
Zablokowany