Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

A nie o to chodzi by sanatoryjni :? W papuciach wodzili wzrokiem :shock: Niech sobie zabiorą obiekt do wodzenia za nim wzrokiem .Noszę kiecusie bo lubię ,bo sprawia mi to przyjemność .Nie zakładam spódniczki tez po to by ktos coś itd
Wodzić wzrokiem a spojrzeć stanowi różnicę :evil:
:?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zbigniew165 »

Słoneczko to była prowokacja w stosunku do Miriam. Jak na razie nie widzę jej reakcji na którą czekam.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Nooo jest różnica :roll: faktycznie dużą
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zbigniew165 »

kruszynka2 chodziło mi właśnie o spojrzenia. Wodzenie za kimś wzrokiem przez kilka sekund, chyba nie jest zboczeniem.
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

Wodzenie wzrokiem kojarzy mi się po dopalaczach :o potem wodzianki :? i te inne na W
Wolę spojrzenie delikatne ,dyskretne :kwiat: Zbigniewie 165 :)
Kilka sekund no chyba nie ; :oNa pewno nie :) :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zbigniew165 »

To się rozumie, że tylko takie dyskretne ale wież mi, że wiem co to jest takie spojrzenie i nazywam to skrzywieniem zawodowym , które pozostaje nawet na emeryturze, oczywiście wcześniejszej niż 65 lat.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: jan19557 »

kruszynka2 pisze: 27 paź 2017 21:55 Jan19557 :) miałam tutaj nic nie pisać ale mnie sprowokował Twój post :) ;)
Zwrócić uwagę to możemy najblizszej osobie,bo juz nawet przyjacielowi zwrócić nie zawsze wypada.
Nieraz slyszę uwagi kierowane przez kogoś na korytarzu idąc na posiłki w sanatorium o moim wyglądzie zbyt "estetycznym" nie napiszę więcej o tym co słyszę bo po co.
Niemniej uważam ,że jeśli mam czas i mogę włozyć kiecusię np czy spodnicę i marynarkę etc to wkladam by czuć się komfortowo .Bo czy ktoś posuwający w jakichś starych papuciach do stołowki w jednym swetrze 24 dni jest fajnym widokiem?
A komentarz ależ pani itd wypowiedziany przez niedbające (niektóre) panie :oops: o swoj wygląd nie jest komplementem wierz mi .
I wolałabym ,by nie oceniała mnie osoba mnie nie znana mowiąc cokolwiek o moim wyglądzie w ..w sanatorium :? i po za sanatorium .
Swoboda z jaką zwracają się na korytarzach sanatoryjnych ludzie do osób im nieznanych jest porażająca :evil: .Co komu do domu jak nie jego?
;) :D
Pozdrawiam Ciebie serdecznie :)
Myślę, że każdy powinien chodzić w tym w czym się dobrze czuje, w czym mu wygodnie byle by było czyste i stosowne na daną okazję tylko czy my właściwie oceniamy sami siebie tzn. wypada czy nie wypada tak się pokazać. My możemy uważać, że jest OK ale inni mogą mieć inne zdanie. Wszystko z umiarem, że złotym pierścionkiem czy łańcuszkiem na basen też można. Nie widzę w tym nić złego byle nie wyglądać jak choinka. Z niektórymi z forum znam się osobiście między innymi Basiat i mogę się o nich wypowiadać w samych superlatywach mając cichą nadzieję, że i inni o mnie też myślą dobrze. Jeśli nie, będę :( i :oops:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: jan19557 »

Wodzenie wzrokiem za seksowną kobietką nie jest czyś złym ,piękno zawsze przyciąga, wręcz odwrotnie to oznaka normalności i chęci życia.
Kobieta zawsze będzie zwracać na siebie naszą uwagę , w obcisłych spodniach, w eleganckiej sukni, spódniczce i bluzeczce z rozpiętym guziczkiem. Jest tylko jeden warunek. Nie może być obok zazdrosnej partnerki. ;) bo mamy przechlapane :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Nie lubię jak zajęci faceci
wodza za mną wzrokiem..... lala bym totooooo ;) :lol:
Maryann :kwiat: czy tu piąstki mozna użyć ;) :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: darek »

Sloneczko pisze: 29 paź 2017 13:08 Nie lubię jak zajęci faceci
wodza za mną wzrokiem..... lala bym totooooo ;) :lol:
Maryann :kwiat: czy tu piąstki mozna użyć ;) :D
...........z Całym SZACUNKIEM Drogie Słoneczko

czy Pan/Pani będąca/y w związku podczas pobytu sanatoryjnego /wczasowego
Nie może swobodnie na ZASADZIE PARTNERSTWA ...
-Porozmawiać
-Spożyć posiłek
-Potańczyć
czy po towarzyszyć

Nie wszystko musimy sprowadzać do Relacji strikte damsko-męskich
Czy każdy związek kończy się w ..łóżku ??

Podczas wielu pobytów sanatoryjnych Poznałem wiele BARDZO WARTOŚCIOWYCH OSÓB dziś nawet jedna z Tych Osób jest Moim PRZYJACIELEM -..Mężczyzna Człowiek bardzo schorowany ,ale Człowiek od ,którego i który Wielu dużo Nauczył.

Słoneczko

Przypomnę kiedyś wspominałem
Mam Przyjaciółkę -Koleżankę -Powierniczkę .. żałuję ,że nie Kochankę ,którą znam prawie 50 lat
Ona była jest i będzie
-Jej Rodzina .
Moja Rodzina
to AKCEPTUJE
Rodzice byli przekonani ,że kiedyś Nas coś..POŁĄCZY
Połączyła Nas chyba dozgonna ..PRZYJAŹŃ
ODPOWIEDZ