Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Sloneczko »

Oj Darku :kwiat: czy ja juz sobie nie moge pogadać co mi ślina na język przyniesie? ;)
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

jan19557 pisze: 29 paź 2017 12:46 Wodzenie wzrokiem za seksowną kobietką nie jest czyś złym ,piękno zawsze przyciąga, wręcz odwrotnie to oznaka normalności i chęci życia.
Kobieta zawsze będzie zwracać na siebie naszą uwagę , w obcisłych spodniach, w eleganckiej sukni, spódniczce i bluzeczce z rozpiętym guziczkiem. Jest tylko jeden warunek. Nie może być obok zazdrosnej partnerki. ;) bo mamy przechlapane :lol:
No i proszę jak pięknie ujęte :D ;) :kwiat:
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

Dareczku Ty przecież Ją kochasz ;) :o :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: Maryann »

Sloneczko pisze: 29 paź 2017 13:08 Nie lubię jak zajęci faceci
wodza za mną wzrokiem..... lala bym totooooo ;) :lol:
Maryann :kwiat: czy tu piąstki mozna użyć ;) :D
Słonko kochane :kwiat: .... powiedz mi ile razy spoglądałaś łakomym wzrokiem na ciasko w cukierni, a jednak go nie kupiłaś i nie skonsumowałaś .. i powodem tego że go nie wzięłaś nie był napewno brak pieniędzy, ale najprawdopodobniej wizja sukienki, która wisi w szafie...i która z powodu zjedzenia owego ciasteczka mogłaby się tu i ówdzie gorzej układać.... :lol: Przytoczony przykład nie jest może identyczny bo ciastko nie cudze, więc potencjalnie każdy mógł na nie bezkarnie zerkać, ale wydaje mi się że podobny mechanizm tutaj działa... A czy lubię jak zajęci faceci, wodzą za mną wzrokiem?? Chyba jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza, chociażby z powyższych powodów ... :lol: ... Nie mniej jednak osobiście wolałabym aby MÓJ .. powiedzmy facet po witrynach cukierni się nie rozglądał zbytnio... :lol: :lol: w razie czego kojarzysz siekierkę?? :lol: :lol:
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

zbigniew165 pisze: 29 paź 2017 11:47 Darek dobrze napisał swój post, bo wreszcie część naszych forumowiczek się obudziła. Od rana siedzę na forum, wczoraj tak samo i cisza. Co do dresików na zabiegi i w samym sanatorium, to nie mam nic przeciwko. Ale bez przesady. Miriam faktycznie spodnie może są dobre bo obcisłe trudno się zdejmuje i chyba dlatego niektóre panie je noszą często. Same mówicie, że jak ubierzecie się na kobieco, to mężczyżni wodzą za wami wzrokiem. Wydaje mi się, że też tu o to chodzi.

Zbigniewie prowokacja? :shock: a przeprasza,W którym momencie Ty mnie tutaj prowokujesz? ??
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

zbigniew165 pisze: 29 paź 2017 12:13 To się rozumie, że tylko takie dyskretne ale wież mi, że wiem co to jest takie spojrzenie i nazywam to skrzywieniem zawodowym , które pozostaje nawet na emeryturze, oczywiście wcześniejszej niż 65 lat.

To kim Ty jesteś z zawodu Zbigniewie skoro twoim skrzywieniem zawodowym jest wodzenie wzrokiem ? :shock: okulistą :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zbigniew165 »

Miriam masz bardzo dalekie skojarzenia. Pomyśl trochę, kto musi być spostrzegawczym, mieć oczy wkoło głowy i umieć obserwować otoczenie, a zwłaszcza ludzi i zdarzenia. Więcej nic nie powiem.A tak nawiasem nie słyszałem, żeby okuliści chodzili na wcześniejsze emerytury. Chyba dokładnie
nie czytałaś mojego posta.
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

zbigniew165 pisze: 29 paź 2017 15:53 Miriam masz bardzo dalekie skojarzenia. Pomyśl trochę, kto musi być spostrzegawczym, mieć oczy wkoło głowy i umieć obserwować otoczenie, a zwłaszcza ludzi i zdarzenia. Więcej nic nie powiem.A tak nawiasem nie słyszałem, żeby okuliści chodzili na wcześniejsze emerytury. Chyba dokładnie
nie czytałaś mojego posta.

No fakt. Nie czytałam dokładnie. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: zbigniew165 »

Ale chwali się, że przyznałaś się do tego Nie ma problemu.
forumowicz

Re: Wiek ludzi na wyjazdach z ZUS

Post autor: forumowicz »

I to by było na tyle :shock: temat umarł :cry:
ODPOWIEDZ