Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: mart 36 »

Dziękuję już praktycznie jestem przekonana do tego Włókniarza ale czekam jeszcze na ofertę Szpitala rehabilitacyjnego w Limanowej,podobno czynią cuda ;) A le Busko ma rękawice Rapael i ona mnie ciekawi bardzo :o Może ktoś z was zaznał tego cudu techniki i powie mi czy warto :roll:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: ewiko »

We Włókniarzu dostałam takie zabiegi jakie zasugerowałam lekarzowi. I absolutnie nie były to zabiegi z najniższej półki , wręcz przeciwnie.Nie było z tym najmniejszego problemu.
Nidę również poznałam , byłam tam jeszcze przed rozbudową. Była bardziej kameralna, co bardzo sobie ceniłam. Bardzo , bardzo dobrze wspominam to sanatorium.Jednak ceny zdecydowanie wyższe od Włokniarza. No cóż , Mart decyzja nalezy do Ciebie. Pozdrawiam
gosiagosia85
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 26 kwie 2017 20:31

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: gosiagosia85 »

Witam wszystkich.
Jakie polecacie sanatorium na pobyt pełnopłatny w Kołobrzegu? ? Termin początek lutego.
Będę wdzięczna za każdą informacje.
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Smerfetkaa »

mart 36 pisze: 01 sie 2017 18:54 Dziękuję już praktycznie jestem przekonana do tego Włókniarza ale czekam jeszcze na ofertę Szpitala rehabilitacyjnego w Limanowej,podobno czynią cuda ;) A le Busko ma rękawice Rapael i ona mnie ciekawi bardzo :o Może ktoś z was zaznał tego cudu techniki i powie mi czy warto :roll:
Byłam we Włókniarzu w styczniu tego roku co prawda z NFZ zabiegi dobre, pokoje, wyżywienie tez. Osoby na pobycie prywatnym super standard i zabiegi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: andrzej1955 »

mart 36 pisze: 01 sie 2017 18:54 Dziękuję już praktycznie jestem przekonana do tego Włókniarza ale czekam jeszcze na ofertę Szpitala rehabilitacyjnego w Limanowej,podobno czynią cuda ;) A le Busko ma rękawice Rapael i ona mnie ciekawi bardzo :o Może ktoś z was zaznał tego cudu techniki i powie mi czy warto :roll:
Witam,zaciekawiłaś mnie Mart tą rękawicą i to że mają ją we Włókniarzu-tak z ciekawości kiedy wybierasz się do Włókniarza,i jeszcze jedno-skąd wiesz o szpitalu z Limanowej-będę wdzięczny za info na ten temat,Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: mart 36 »

andrzej1955 pisze: 03 wrz 2017 22:44
mart 36 pisze: 01 sie 2017 18:54 Dziękuję już praktycznie jestem przekonana do tego Włókniarza ale czekam jeszcze na ofertę Szpitala rehabilitacyjnego w Limanowej,podobno czynią cuda ;) A le Busko ma rękawice Rapael i ona mnie ciekawi bardzo :o Może ktoś z was zaznał tego cudu techniki i powie mi czy warto :roll:
Witam,zaciekawiłaś mnie Mart tą rękawicą i to że mają ją we Włókniarzu-tak z ciekawości kiedy wybierasz się do Włókniarza,i jeszcze jedno-skąd wiesz o szpitalu z Limanowej-będę wdzięczny za info na ten temat,Pozdrawiam :kwiat:
Witaj o tej rękawicy poczytałam w internecie,więc zadnych wiadomości nie posiadam niestety.Chciałam jechać przełom pazdziernika i listpada bo wówczas ceny są nawet ok,ale dostałam z ZUS na ten termin Osieczek,więc pełnopłatny pobyt odkładam.A w kolejce jeszcze mam poszpitalne sanatorium bo znowu zdrowie mi szwankuje.Szpital w Limanowej podpowiedział mi rehabilitant z sanatorium Beskid :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: andrzej1955 »

Bardzo Dziękuję za odzew-tzn. że kto wcześniej założy rękawicę-ten powinien zdać relację,Pozdrawiam i nieustająco Zdrówka Życzę :)
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: mart 36 »

Na to też liczę,szukałam w sieci bliższych informacji,ale niestety odbijam sie od ściany :( Może tutaj ktoś rzeczywiście pochwali sie sukcesem w rehabilitacji tą rękawica :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: alka50+ »

Gosiagosia85. Zajrzyj proszę na stronę Sanatorium ,, Koral ,, w Kołobrzegu. Oferta specjalna. Bardzo korzystna jak jadą 2 osoby ale i dla jednej do zastanowienia. Fakt ,że od listopada do stycznia. Może u żródła dopytaj....a może możesz dopasować termin wyjazdu.pozdrawiam. :)
gosiagosia85
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 26 kwie 2017 20:31

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: gosiagosia85 »

Dziękuję bardzo za informacje 😊
ODPOWIEDZ