Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Roman1m
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 27 wrz 2013 08:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Roman1m »

A ja ..zdecydowałem się na Włókniarza i...
szukam teraz Damy do ,,tańca i różańca,, ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Atina »

Roman1m pisze: 07 wrz 2017 13:17 A ja ..zdecydowałem się na Włókniarza i...
szukam teraz Damy do ,,tańca i różańca,, ;) ;) ;)
Romanie zapewne dobrego wyboru dokonałeś :) a i jakaś ciekwa niebanalna Dama się pojawi :roll:
Zadowolenia z kuracji :)
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: jettp »

polecam Iwonicz sanatorium Górnik. ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Szukam właśnie turnusu rehabilitacyjnego nad morzem w rejonie Kołobrzegu, ale po tych wpisach tego Karlino będę omijał to sanatorium w internecie i w realu. Czy spotkaliście się na turnusach rehabilitacyjnych, że do pokoju dla jednej osoby każą dopłacać w okresie jesienno-zimowym 200 lub 300 zł nad morzem w pokoju dwuosobowym. Jak sprawdziłem na tych turnusach są pokoje od dwójek wzwyż. Brak jedynek, chociaż obiekty posiadają jedynki.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: darek »

zbigniew165 pisze: 19 wrz 2018 09:56 Szukam właśnie turnusu rehabilitacyjnego nad morzem w rejonie Kołobrzegu, ale po tych wpisach tego Karlino będę omijał to sanatorium w internecie i w realu. Czy spotkaliście się na turnusach rehabilitacyjnych, że do pokoju dla jednej osoby każą dopłacać w okresie jesienno-zimowym 200 lub 300 zł nad morzem w pokoju dwuosobowym. Jak sprawdziłem na tych turnusach są pokoje od dwójek wzwyż. Brak jedynek, chociaż obiekty posiadają jedynki.
.. W Normalnych Cywilizowanych obiektach w przypadku czy wykorzystania wszystkich pokoi -i sugestii wykorzystania pokoju dwuosobowego dla jednej osoby NIE POBIERANE są dodatkowe opłaty.
Fakt kilka ładnych lat temu zasugerowano mi dopłatę w wysokości 1/4 Taksy NFZ z Gwarancją pokoju - Była to opcja .
W tym obiekcie NIe było jedynek- było to uczciwe zapłaciłem jakieś minimalne pieniądze wszyscy byli szczęśliwi.

Wiem ,że niektórzy ,którzy mocno liczą każdy grosz - Byłem świadkiem gdy trzy starsze Panie skoszarowano w jednym pokoju aby uzyskać ...korzyść
Owe Panie były na pełnopłatnym pobycie Panie fakt zaprzyjaźniły się -ale Powstały Dymy przy wyjeździe gdy po Mamy przyjechali dzieci ... Menager i Dyrektor walizki nosili do samochodów a i ganiali z kasą za obniżenie Standardu dla owych Pań
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

zbigniew165 pisze: 19 wrz 2018 09:56 Szukam właśnie turnusu rehabilitacyjnego nad morzem w rejonie Kołobrzegu, ale po tych wpisach tego Karlino będę omijał to sanatorium w internecie i w realu. Czy spotkaliście się na turnusach rehabilitacyjnych, że do pokoju dla jednej osoby każą dopłacać w okresie jesienno-zimowym 200 lub 300 zł nad morzem w pokoju dwuosobowym. Jak sprawdziłem na tych turnusach są pokoje od dwójek wzwyż. Brak jedynek, chociaż obiekty posiadają jedynki.
Amber w Kołobrzegu jest niedrogi
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Darek przejrzałem kilkanaście ośrodków w Dźwirzynie, Ustroniu Morskim, Dziwnowie, Mielnie, Kołobrzegu Dąbkach, Świnoujściu i wszędzie żądają dopłaty do pokoju dwuosobowego dla jednej osoby w wys. 30% lub 50% kosztów pobytu na turnusie. W niektórych trzeba jeszcze płacić za parking ok. 200 zł.. Nazywają to turnusy dla seniorów ze zniżką. Jakiego seniora będzie na to stać, bo dochodzi jeszcze klimatyczne 4 zł za dobę. Jest to październik i listopad, czyli poza sezonem. Taniej faktycznie wychodzi ale dla dwóch, trzech osób. Gienia sprawdzę ten Amber, bo na niego nie spojrzałem.
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: emik »

W Normalnych Cywilizowanych obiektach w przypadku czy wykorzystania wszystkich pokoi -i sugestii wykorzystania pokoju dwuosobowego dla jednej osoby NIE POBIERANE są dodatkowe opłaty.
Ciekawostka. Kołobrzeskie Verano pobiera 50 zł. w sezonie letnim, 30 w zimowym za dobę w przypadku wykorzystania dwójki jako jedynki, czyli 1050 lub 630 zł. za turnus :).

A odnośnie Gryfa to sama znam dwie osoby, które chwalą sobie to sanatorium. Jedna pani, którą miałam przyjemność poznać, mówiła o sobie "fanka Gryfa".
forumowicz

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

zbigniew165 pisze: 19 wrz 2018 11:57 Gienia sprawdzę ten Amber, bo na niego nie spojrzałem.
ja rzuciłem okiem - cena za dwojke przyzwoita , ale dopłata do jedynki powala na kolana :shock:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Waldkla45 zgadzam się z tobą odnośnie Ambera. Podobne dopłaty są na wszystkich turnusach rehabilitacyjnych nad morzem. Z tego wniosek, że na taki turnus tylko parami, bo inaczej to ok. 400 zł dopłaty. :shock:
ODPOWIEDZ