Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Samosia »

sztani pisze: 10 paź 2018 11:58 Nie wymieniłeś ośrodka a to też ważne zawsze im więcej zabiegów to chyba lepiej a podstawą aby coś pomogły to potrzeba co najmniej 10dni zabiegowych pozdrawiam
Sztani właśnie mamy dylemat bo nie wiemy,który ośrodek jest lepszy :roll: Zależy nam by zabiegi były na miejscu ale też aby było odpowiednie do schorzenia
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: sztani »

W Lądku jest sporo obiektów a gdzieś te pakiety wyczytalas tylko gdzie :) jak można stwierdzić ,ze któryś jest lepszy nie wymieniając ich do porównania są ośrodek położone na górze Ladka i niżej a to ważne przy wchodzeniu
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: sztani »

Tu wypowiedzieć mogła by się Felice znawczyni Lądka
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Samosia »

sztani pisze: 10 paź 2018 12:20 W Lądku jest sporo obiektów a gdzieś te pakiety wyczytalas tylko gdzie :) jak można stwierdzić ,ze któryś jest lepszy nie wymieniając ich do porównania są ośrodek położone na górze Ladka i niżej a to ważne przy wchodzeniu
Uzdrowisko Lądej Długopole S.A.....na ich stronce są w/w przezemnie pakiety
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: sztani »

Samosiu odpowiadając na moje pytania nie musisz cytować ostatniego postu starajmy się tego unikać jeśli post po poście piszemy co innego jeśli jest z innejvsrony tematu to możemy przypomnieć Pozdrawiam :)często połowa strony to nie potrzebne cytaty poprzednika
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: sztani »

Ciekawe propozycje ma Wanda i Rybniczanka mają w miarę fajne położenie i są w miarę finansowo dobre
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Felice »

Samosiu najlepiej byłoby w Wojciechu bo w zasadzie z obiektów PPU tylko tam nie musiałabyś nigdzie dochodzić i byłabyś w samym centrum zdroju. W Lądku większość obiektów nie ma wszystkich zabiegów na miejscu. FWP za to ma dość cienką bazę zabiegową.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Samosia »

Wielkie dzieki za odpowiedzi i podpowiedzi :) Milego dni :)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Pancernz »

GIENIA pisze: 06 paź 2018 14:40 Pancernz .... a Ty byłes w Ustce , w Hotelu Ustka ( dawne Azoty ) :?:
Jeśli tak , to czym różni się pokój standard , od pokoju o podwyższonym standardzie :?:
Różnią się Gienia w sumie niczym ale oficjalnie ,że są po tzw "remoncie" czyli niby coś tam lepsze ,może kobiety więcej by tych różnic dostrzegły bo ja nie bardzo no może,że lustro bardziej eleganckie jakieś podświetlane diodami ,lepsze szafy ja jako typowa cebula nie zachwycałem się ale w ramach promocji raz dostałem taki pokój to nie narzekałem :). W tym roku czekałem na promocje i zonk tzw strzał w stopę nagle wszystkie miejsca zajęta i nic wolnego do końca roku .Dzięki wam dostałem namiar na podobny cenowo obiekt Maxim ale w Łebie i tam złożyłem rezerwacje na pobyt
Pobyt w terminie 01-15.12.2018 r.
Koszt pobytu :
480 zł+570 zł = 1050 zł + 300 zł (dopłata do pokoju 2-osobowego do pojedynczego wykorzystania)=1350 zł
Zaliczka 30% płatna do 11.10.2018 r w kwocie 400 zł.
Te wyliczenia 480+570 to z tego względu,że to dwa razy po 7 dni bo akurat 14 dni jako całość nie było a dopiero jakoś po 8.12 jest takowa możliwość .Opinie są takie pół na pół dobre i złe ,po pobycie ocenię wam jak zawsze jak to u mnie wyglądało ,trzymajcie kciuki i powodzenia w wypoczynku jak i leczeniu dolegliwości . ;)
Amal
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 05 lis 2018 12:32

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Amal »

Witam. Czy ktoś może mi polecić w miarę niedrogi pakiet pobytowy w okresie świąteczno noworoczny nad morzem.
ODPOWIEDZ