Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Teraz doczytałam ..... w Amber , dopłata do jedynki 40 zł na dobę :shock: :shock: :shock:


... no to ci poleciłam :roll: :oops:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

GIENIA nie ma problemu. Ogólnie to ten Amber dobrze wygląda, ale trzeba jechać we dwoje i wtedy jest tanio. Niestety samemu są wszędzie chorendalne ceny, nawet w okresie zimowym i dla seniorów nie ma zniżki. Pewnie właściciele myślą, że zimą będzie u nas lato. Pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: zbigniew165 »

Sprawdziłem ośrodek rehabilitacyjny Flisak w Sarbinowie i mają oni ciekawą ofertę w miesiącu listopadzie i grudniu. Oczywiście pokoje jedynki i 40 zabiegów w ciągu dwóch tygodni turnusu. Wychodzi po 4 zabiegi dziennie, czyli tak jak w sanatorium. Baza zabiegowa też dobra i co najważniejsze blisko morza, bo ok. 50 m. Wkrótce będę wiedział więcej na temat tego ośrodka. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: GIENIA »

Nieco droższa , ale również ciekawa jest Anastazja w Mielnie .

link do oferty jednego z biur , wyślę Ci na priv , gdyż tutaj zaraz zniknie ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: zbigniew165 »

GIENIA wydaje mi się, że w Sarbinowie jest lepsza baza zabiegowa i dużo masaży w pakiecie. Ale Mielno, to też ciekawa propozycja, ale dla par. Chcą dopłatę 20% do pokoju dwuosobowego dla jednej osoby, ale podejrzewam, że można negocjować. Czyli koszt turnusu będzie ok. 1400 zł. Chyba wybrał bym Sarbinowo lub Ustronie Morskie-Zagłębie, bo to ten sam właściciel co Flisak. W Flisaku jest trochę taniej, ale zabiegi i baza zabiegowa ta sama c w Zagłębiu.
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Maria K »

Zbigniew 165 ,ja byłam w Sarbinowie w listopadzie 2016 r.Było bardzo fajnie,wróciłam bardzo zadowolona.
Baza zabiegowa jest w porządku,wszyscy pracownicy bardzo mili i pomocni.
Na basen jeżdziliśmy do Ustronia,autokar zabierał nas z parkingu budynku , podjeżdżał pod basen,i czekał na nas.
Ci kuracjusze z Ustronia,przychodzili na pieszo na basen.
Czas mieliśmy tak zorganizowany,że nikt się nie nudził.
Raz byliśmy w Zagłebiu,żeby zobaczyć jak tam jest,ale mi bardziej podobał się Flisak,zresztą nie tylko mi. Jest mniejszy ,bardziej kameralny.
Do morza bardzo blisko,z balkonu podziwiałam fale.
Jeśli nic się nie zmieniło,to mogę z czystym sumieniem polecić ten ośrodek.
Pozdrawiam.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: zbigniew165 »

Maria K ja ja tylko poczytałem strony internetowe i od razu jak GIENIA mi podała tą lokalizację również uznałem, że Sarbinowo i Flisak to jest to miejsce, gdzie chciałbym jechać. Twoja opinia tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu. Jeżeli nie wydzwonię zwrotów w październiku, to chyba pojadę do tego Flisaka w listopadzie. Są wtedy najlepsze oferty 40 zabiegów w 10 dni zabiegowych. Dzięki za opinię. :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: GIENIA »

Obecnie we Flisaku jest znajoma , mojego znajomego :) gdy tylko zdobędę jakieś informacje - przekażę :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: zbigniew165 »

GIENIA idąc za twoim przykładem na razie walczę o zwroty nad nasze morze. Dzisiaj prawdopodobnie otarłem się chyba o taki zwrot. Opisałem to w temacie" zwroty."
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1383
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Pancernz »

Co roku w grudniu śmigam do Hotelu "Ustka" w Ustce w tym okresie jedynka za około 1200 zł a czasem i za 960 zł uda się coś zdobyć.Pokoje są w sezonie dwójki ale na czas zimowy jako jedynki i opłat nie pobiera się dodatkowych czy to za parking czy inne udogodnienia .Wiec do swojej dyspozycji mamy dwa łóżka i jeśli komuś jedno z nich nie odpowiada można się przenieść na drugie, no chyba że , jak w skeczu o sanatorium ktoś kogoś zaprosi na noc do pokoju a "po wszystkim" prześpi na dostawce :D .
ODPOWIEDZ