Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Atina »

Może ktoś wertując w świecie internetu widział coś ciekawego także cenowo w Kołobrzegu we wrześniu? :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Fionka »

Atinko najtaniej to w Kolobrzegu Amber ale bez basenu balety sa :)
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: mart 36 »

szukam i szukam i nic :( komercyjna rehabilitacja neurologiczna,polecicie coś konkretnego? nie ważne gdzie ważne aby dobra rehabilitacja była,termin jesienny mnie interesuje
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: GIENIA »

Atina pisze:Może ktoś wertując w świecie internetu widział coś ciekawego także cenowo w Kołobrzegu we wrześniu? :)
Moze NIWA :?:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: ewiko »

mart 36 , przejrzyj stronkę WŁÓKNIARZA w Busku Zdrój. Mają tam turnusy rehabilitacyjne tygodniowe za 1500 zł. za pokój 1 os. 5 zabiegów dziennie . Zabiegi bardzo dobre., ja wróciłam zadowolona. Poznałam tam panią która przyjeżdża do WŁOKNIARZA od kilkunastu lat. Jest chora na SM. Bez rehabilitacji czuje się znacznie gorzej. Po pobycie w tym sanatorium staje na nogi. Tyle z jej opinii. Warto poczytać. POLECAM.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

Jeśli potrzebna dobra rehabilitacja to raczej 5 dni nie załatwi sprawy trzeba dłużej ..... a Włókniarz owszem szczególnie jak ktoś kwestie finansów może postawić na dalszym miejscu. Ja polecam jeszcze dom zdrojowy w Cieplicach
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: ewiko »

Zosiu , jeśli chodzi o pobyt pełnoplatny to oferta włókniarza jest bardzo atrakcyjna. Zanim wybrałam to sanatorium to przeanalizowałam inne propozycje. W żadnym innym sanatorium w ciągu tygodnia nie dają 30 zabiegów . Dobrych zabiegów. Warunki socjalne na 5. A nikt nie mówi że kuracja ma zakończyć się po pierwszym tygodniu. Wszystko zależy od zasobności naszego portfela.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: mart 36 »

koszt pełnopłatnej kuracji we Włókniarzu zależy od standardu pokoju.tak rozumiałam panią od rezerwacji.Wiadomo,że w sezonie wszystko jest droższe,ale poza sądzę,że ceny mają naprawde konkurencyjne.5 zabiegów dziennie to wg mnie bardzo dobra oferta :) Te zabiegi zleca oczywiście lekarz więc mysle,ze nie muszą one być z nizszej półki ;) Jeżeli chce sie mieć zakwaterowanie na najwyzszym poziomie to rezerwacja duzo wczesniej powinna sie odbyć.Inne o środki,które obdzwoniłam sa zdecydowanie droższe niestety :P ewiko,dzięki za podpowiedz :serce: :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

Ewiko dokładnie zasobność portfela miałam na myśli. Ja byłam w maju w Nidzie . 14 dni -komercyjnie (turnus) 6 zabiegów dziennie jakie chcesz. Kąpiele solankowe, siaczkowe, borowinowe, masaż podwodny, klasyczny i laser żeby już się nie moczyć a mógł być basen takie miałam. Wówczas ceny w Nidzie i we Włókniarzu były identyczne - pok. 1 os. Wygrała Nida ze względu na balkony. Był to jednak najdroższy mój wyjazd. Po tych wszystkich zabiegach byłam bardzo zmęczona i w dzień zupełnie nie miałam czasu. Z perspektywy wolałabym pojechać na 2 turnusy za tę kwotę. Oprócz kąpieli siarczkowej wszystkie inne zabiegi można mieć wszędzie. Busko też jakoś specjalnie mnie nie urzekło-może nie miałam czasu go poznać :) ale jeśli masz ofertę, która Ci odpowiada to pewnie korzystaj. Niektórzy przyjeżdżają tam co rok. Pozdrawiam :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

Oj dopiero doczytałam, że Ty już byłaś i jesteś zadowolona , ja też :) choć portfel mój został nieco nadwyrężony :D . Życzę więc aby mart 36 znalazł jak najlepszą dla siebie ofertę :)
ODPOWIEDZ