Prywatne kwatery

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Prywatne kwatery

Post autor: anikop »

A więc zostałam dłużej ale i tak za krótko, o czym wiemy...
Kwatera/pokój ze skromnymi meblami. Na korytarzu wspólna lodówka, zlewozmywak, czajnik, naczynia. Wspólna łazienka z toaletą oraz druga toaleta na parterze. Niestety nie za czysto więc nie podaję dokładnego adresu. Ale łatwo znaaleźć w internecie, bo obiekt przy ul. 1 Maja jest charakterystyczny. Za to przemiła gospodyni, która dużo wie o Busku.
Na pewno tam wrócę, mimo wszystko.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Prywatne kwatery

Post autor: Dzia_dek »

anikop pisze:(...) Niestety nie za czysto więc nie podaję dokładnego adresu (...)bo obiekt przy ul. 1 Maja jest charakterystyczny(...)
Może jednak właśnie dlatego, że nie jest za czysto powinno się podać adres i to dokładny? :shock:
Wtedy komuś poszukującemu kwatery za pomocą telefonu łatwiej będzie uniknąć tej wpadki.
Przy ul. 1 Maja w Busku jest sporo charakterystycznych budynków w których funkcjonuje wynajem pokoi.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Prywatne kwatery

Post autor: Felice »

Nie wiem czy przypadkiem nie chodzi o kwatery w drewnianym budynku Willa Mała Bagatela....mogę się mylić,ale to jest charakterystyczny budynek.
Awatar użytkownika
anikop
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 14 sie 2016 22:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Prywatne kwatery

Post autor: anikop »

Do poprzedniego wpisu dodam; Nie jest za czysto, bo gospodyni, starsza pani, nie jet w stanie fizycznie podołać obowiązkom. Nie jest to jej zła wola. Ponadto wyposażenie obiektu jest stare, co również wpływa na obraz całości i niewątpliwie na cenę. :|
ODPOWIEDZ